پنج راز برای اینکه عاشق ویندوز 10 شوید!
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ مرداد

 ویندوز 10 بالاخره اینجاست! اگر شما هم جزو آن دسته آدم هایی باشید که از ویندوز 8 بیزارند پس بدون شک عاشق ویندوز 10 می شوید. هر کسی که با این ویندوز کار کرده این موضوع را تجربه کرده است. رازهای دلبستگی به ویندوز 10 را اینجا بخوانید.

1 منوی شروع را ویژه کنید
شما می توانید منوی شروع را برای خودتان سفارشی و ویژه کنید. ویندوز 10 بسیار شبیه ویندوز 7 است. دکمه شروع همین جاست. با این حال شما می توانید با تغییراتی چه شکل آن را و چه کارکردش را همانطوری عوض کنید که خودتان می خواهید.
2 آپ دیت ها را مدیریت کنید
اگر شما با ویندوز 10 کار می کنید و البته ورژن پیشرفته اش ، قطعا شنیده اید که تعداد راه هایی که می توانند برنامه های مورد درخواست شما را به روز کنند چقدر زیاد است. شما می توانید به طور روزانه آپ دیت های خود را انتخاب کنید. در این انتخاب هر چه شما بخواهید هست و هر چه نخواهید ، نیست. شما در صفحه اصلی ویندوز 10 (home page ) همه آپ دیت ها را خواهید داشت و به طور اتوماتیک در اختیارتان خواهند بود.
3 جستجو در ویندوز
شما این اختیار را دارید که از طریق ویندوز جستجو کنید. این جستجو از طریق خود ویندوز می تواند شامل فایل ها ، فولدرها یا هر برنامه دیگری باشدو برای همیشه هم قابل اجراست. به همین راحتی ، به همین سادگی.
4 ویندوز Explorer
اگر یک نقطه مشترک با بقیه ویدوزها اینجا وجود داشته باشد همین ویندوز اکسپلولر است. شما می توانید از این فایل برای دسترسی به هر چیزی که می خواهید بر روی پی سی باشد استفاده کنید. بنابراین ویندوز Explorer هنوز اینجاست. فقط ظاهرش متفاوت شده است.
5 دسکتاپ مجازی
ALT+TAB ، با فشار دادن این دکمه ها بر روی ویندوز کامپوترتان ، می توانید همواره بین پنجره هایی که باز است و برنامه ای که همزمان در حال اجرا شدن است در گردش باشید. به این ترتیب شما می توانید هر چه را که می خواهید روی صفحه دسکتاپ خود داشته باشید.
 
ارسال پرسش جدید