جشنواره نوروزی ال‌جی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن

نوروز امسال با هزاران امید تازه در حال فرارسیدن است. اشتیاق بهاری در چشم ها دیده می‌شود و خانواده‌ها همراه با مراسم کهن خانه‌تکانی، در حال انتخاب محصولاتی با کیفیت عالی و طراحی زیبا هستند تا روی خوش زندگی را در فضای خانه خود پدید آورند.

شرکت‌های ال‌جی و گلدیران‌ افتخار دارند که فرصت مناسبی برای خانواده‌های ایرانی فراهم کنند. در این راستا، جشنواره «نوروز،‌روز تو» با مجموعه متنوعی از تخفیف‌های نقدی و هدایای ارزشمندی از ۱۵ بهمن ماه آغاز می‌شود.

یکی از شگفتی های این جشنواره، پیشنهاد سبدهای ویژه است. مشتریان محترم گلدیران، برای اولین بار می‌توانند محصولات منتخب ال‌جی را در سبدهای ویژه جشنواره خریداری و از هدایای منحصر به فرد آن بهره‌مند شوند.

استفاده از مزایای جشنواره« نوروز، روز تو» مشروط به خرید محصولات قید شده در جدول جشنواره و با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی‌های مجاز این شرکت است. هدایای در نظر گرفته شده برای سبدهای ویژه نیز به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که در دوره جشنواره تمامی محصولات هر سبد را خریداری و اقدام به نصب آن‌ها نمایند.

 

basket_1

 

در صورت خرید همه محصولات ذکر شده در یکی از سبدها، علاوه بر هدایا و تخفیفات محصولی، مشمول هدیه ویژه سبد خواهید شد. می توانید محصولات هر سبد را در خریدهای متفاوت، از تاریخ ۱۵ بهمن ۹۴ لغایت ۱۵ فروردین ۹۵ خریداری نمایید.

برای دریافت هدیه کافیست سریال محصول را ثبت نمائید. لازم به ذکر است، دریافت هدیه منوط به نصب کالا تا تاریخ ۲۵ فروردین (۱۰ روز بعد از پایان فرصت ثبت سبد) است و هدایای خریداران سبد در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ ارسال خواهند شد.

استفاده از مزایاى جشنواره نو روز، روز تو براى مشتریان، مشروط بر خرید محصولات خانگی و صوتى و تصویرى قید شده در جدول جشنواره و با گارانتى شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگى هاى مجاز این شرکت است.
 
در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام با شماره ۰۲۱۸۴۷۳۳ تماس حاصل فرمائید.
 
لازم به ذکر است کالاهایى که به عنوان هدیه تلویزیون ها  هستند شامل جشنواره مستقل محصولات صوتى نمى شوند.
ارسال پرسش جدید