گلدکیدز در دست‌های هنرمندان معاصر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۸ بهمن

دومین نمایشگاه و حراج آثار هنرمندان معاصر ایران با حمایت مالی گلدکیدز در سالن زمرد هتل همای تهران ۲۴ و ۲۵ دی ماه برگزار شد.

 این نمایشگاه به اهتمام خیریه زنجیره امید برپا شد. در واقع، شعار برگزیده برای نمایشگاه، “هنر و زنجیره امید” است و اشاره به تلاش خیرخواهانه ای دارد که می کوشد میان هنر و درمان کودکان پلی از جنس محبت بزند. دومین نمایشگاه و حراج آثار هنرمندان معاصر ایران با استقبال خوب علاقمندان روبرو شد.

این نمایشگاه نگاهی نو به قاب نقاشی و آثار مجسمه سازان معاصر دارد؛ اما داستان اجتماعی و خیرخواهانه نمایشگاه و تلاش برای نشاندن لبخند بر چهره کودکان بیماران، بهانه ای ارزشمند شد تا گلدکیدز خود را همراه زنجیره امید ببیند.

لازم به ذکر است، در حاشیه دومین نمایشگاه و حراج آثار هنرمندان معاصر، غرفه گلدکیدز با بهره گیری از متد واقعیت افزوده امکان منحصر به فردی فراهم آورد تا بازدیدکنندگان بتوانند از طریق گوشی هوشمند خود و پس از نصب نرم افزار، اطلاعات پروژه گلدکیدز را به صورت سمعی و بصری و با جلوه ای جذاب مشاهده کنند.

گلدکیدز، کانون نخبگان طلایی ایران، نام پروژه مسئولیت اجتماعی ال جی و گلدیران و با مشارکت موسسه مهرآفرین است که هدف از آن شناسایی کودکان نخبه و حمایت و هدایت آنان تا رسیدن به مراحل رشد و بالندگی شان است.

 

عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید