کنسرت شجریان در استانبول لغو شد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۹ مرداد

کنسرت محمد رضا شجریان که قرار بود 13 شهریور ماه در ترکیه برگزار شود لغو شود. برگزاری این کنسرت در استانبول اما سر و صداهای بسیاری را به پا کرد و انتقادات بسیاری را در پی داشت که بیشتر روی مسائل مالی تمرکز کرده بود.اصلی ترین حواشی این کنسرت مربوط به ممنوع الفعالیت بودن شجریان در ایران بود که باعث شد برخی از اهالی موسیقی برگزاری این کنسرت در ترکیه را مترادف خروج 11 میلیارد تومان پول از کشور تعریف کنند.

البته دلیل لغو کنسرت محمد رضا شجریان در استانبول این موضوع نبوده است ؛ بلکه طبق اعلام سایت دل آواز که به استاد شجریان تعلق دارد ، دلیل لغو کنسرت اینطور بیان شده است:
بدین وسیله به اطلاع میرساند ، متاسفانه امکان اجرای کنسرت محمد رضا شجریان و گروه شهناز در استانبول به دلایل فورس ماژور ( فوری ) در تاریخ معین فراهم نیست.
سایت دل آواز همچنین اعلام کرده مبلغ پرداختی افرادی که بلیت کنسرت را خریداری کرده اند به آنها بازگردانده میشود. در همین راستا این افراد باید به سایت مراجعه کنند. بازگرداندن بهای بلیت به دلیل حجم بالا به صوت مرحله ای انجام خواهد شد.
طبق اطلاعیه سایت دل آواز این کنسرت در تاریخ دیگری برگزار خواهد شد که تاریخ آن در آینده از طریق همین وب سایت اعلام می شود.
عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید