توسکانی بهشت ایتالیایی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ بهمن

ایتالیا کشوری است با قدمتی به طول تاریخ. این کشور مملو است از شگفتی‌های رنگارنگ طبیعت، معماری باستانی و آثار هنری چشمگیر. شاید بتوان آن را بهشتی برای مشتاقان هنر عکاسی دانست. اما توسکانی با چشم‌اندازی رویایی، نگینی ارزشمند در میان گنجینه‌ی باارزش طبیعت این کشور است. توسکانی منطقه‌ای زیبا در قلب کشور ایتالیا است که تقریبا ۲۳ هزار کیلومتر مربع وسعت دارد. فلورانس مرکز این منطقه است که به یمن چشم‌انداز، تاریخ، فرهنگ و میراث گران‌بهای هنری خود به شهرت رسیده است.

توسکانی

شمال این منطقه با جنگل‌ و تاکستان‌ پوشیده شده است، اما بخش جنوبی نمایی کاملا متفاوت دارد. اینجا شما شاهد پستی و بلندی‌های دلفریبی هستید که گویی با پوششی سبز و مخملین آستر شده‌اند.

توسکانی

این چشم‌انداز با تغییر فصول دگرگون شده و هر بار رنگ و بویی متفاوت به خود می‌گیرد. شاید به همین دلیل است که عکاسان منظره دوست دارند وقت خود را در این بهشت زمینی گذرانده و این زیبایی‌ها را به تصویر بکشند.

توسکانی

عکاس لهستانی “Marcin Sobas”، که به صورت حرفه‌ای به عکاسی از مناظر و طبیعت مشغول است نیز متعلق به همین گروه است. او که برای نخستین بار هشت سال پیش به توسکانی سفر کرده بود، سخت شیفته‌ی این مکان شده و از آن زمان تا کنون بارها به این بخش از ایتالیا مسافرت کرده است.

توسکانی

مجموعه تصاویری که در ادامه به تماشای‌شان خواهیم نشست، ماحصل این سفرهای گاه و بی‌گاه هستند.  

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

توسکانی

منبع: زومیت

ارسال پرسش جدید