ال‌جی G5 و ماژول دوربین کم پلاس (CAM Plus)
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند

ال‌جی CAM Plus یک ماژول چند کاره دوربین است که است که می‌تواند به درگاه باتری متصل شود تا هم راحت در دست گرفته شود و هم کنترل راحت یک دوربین عکاسی را ایجاد کند.

ال‌جی CAM Plus کلیدهای فیزیکی برای خاموش/روشن کردن، شاتر، ضبط، زوم، نمایشگر LED و راحت به دست گرفتن را میسر می‌کند. این دوربین قابلیت‌های فوکوس خودکار ملموس و ساده و قفل نوردهی را ارائه می‌دهد؛ امکاناتی که معمولاً در دوربین‌های عکاسی دیجیتال پیدا می‌شد.

وقتی این دوربین به ال‌جی G5 متصل می‌شود ۱۲۰۰ میلی‌آمپر دیگر بر گنجایش باتری می‌افزاید تا زمان تصویربرداری طولانی‌تر شود و در نتیجه موجب لذت و سرگرمی بیشتری گردد.

CAM-Plus-medium01

تجربه عکاسی حرفه‌ای

دوربین CAM Plus ال‌جی برای روشن و خاموش شدن، شاتر، دکمه‌ی ضبط فیلم، زوم و … دکمه های مستقلی طراحی کرده است. خوش دست بودن این دوربین به گونه‌ای است که حتی لذت عکاسی در حال پرواز را از شما دریغ نخواهد کرد.

01_Experience_of_Real

افزایش ظرفیت باتری

این دوربین با اتصال به درگاه باتری گوشی ال‌جی  G5، به عنوان باتری اضافه عمل کرده و ظرفیت باتری را تا ۱۲۰۰ میلی‌آمپر افزایش می‌دهد و امکان استفاده از گوشی در مدت زمان بیشتری را برای شما فراهم می‌کند.

03_Extended_Battery

خوش‌دست بودن

خوش‌دست بودن دوربین کم پلاس ال‌جی در کنار دیگر قابلیت‌ها نظیر فوکوس و قفل نوردهی خودکار، آن را به یک دوربین حرفه‌ای تبدیل کرده و لذتی دوچندان از عکاسی را برای کاربر فراهم می‌کند.

02_Grip_of_Real

 

 

 

ارسال پرسش جدید