قاب ‌هوشمند ال‌جی K10 از امروز در بازار ایران
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند

قاب‌ هوشمند Quick Cover View  برای ال‌جی K10 در رنگ‌های مشکی، طلایی و سفید از امروز در نمایندگی‌های ال‌جی موبایل ایران در اختیار مشتریان ایرانی قرار دارد.

قاب هوشمند Quick Cover View  از عملکرد لمسی برخوردار است و در ال‌جی K10 امکان نمایش اعلان‌ها را بدون بیدار کردن تلفن یا حتی باز کردن قاب میسر می‌سازد.

گوشی‌ هوشمند ال‌جی K10، از اولین اعضای خانواده K با فناوری دوربین پیشرفته و امکانات تجربه کاربری مدل‌های ممتاز ال‌جی، در نمایشگاه CES 2016 پرده‌برداری شد و اهمیت آن برای ال‌جی به دلیل جذب انبوه بازار است. ال‌جی K10 برای جذب مخاطبان جوانی طراحی شده است که در گوشی هوشمند خود محتوا مصرف می‌کنند و فعالانه در رسانه‌های اجتماعی در حال اشتراک‌گذاری محتوا هستند. این تلفن هوشمند نمایشگر ۵٫۳ اینچ از نوع HD با فناوری لمس درون‌سلولی و دوربینی عالی با مشخصات فنی پیشرفته دارد. دوربین پشت تا ۱۳ مگاپیکسل و دوربین جلو ۸ مگاپیکسل است و باتری ۲۳۰۰ میلی‌آمپر آن نیز دوام بالایی دارد.

photo_2016-03-14_06-21-07

با برخورداری از قابلیت‌های پرطرفدار ال‌جی نظیر Gesture Shot (عکس گرفتن با حالت) و Gesture Interval Shot (عکس گرفتن پی‌درپی با حالت) گرفتن عکس‌های سلفی راحت و بی‌درد سر است. قابلیت Gesture Shot به کاربران امکان می‌دهد تا با بالا بردن دست و باز کردن آن در جلوی لنز و سپس مشت کردن آن عکس بگیرند. با دوبار باز و بسته کردن دست به طور خودکار چندین عکس پی‌درپی گرفته می‌شود و دوربین ۴ عکس پشت سر هم از شما می‌گیرد. ال‌جی K10 مجهز به فلاش در دوربین جلو برای سلفی است تا کاربران بتوانند هر وقت که لازم باشد، حتی در تاریکی، لحظات گران‌بهای خود را به زیبایی ثبت کنند.

photo_2016-03-14_06-21-46

 
 

 

ارسال پرسش جدید