ال‌جی گزینه‌ای برای برگرداندن منوی اپلیکیشین‌ها در جی‌5 قرار داده است
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۰ فروردين

ال‌جی در ال‌جی جی5 ابتدا منوی اپلیکیشن‌ها یا اپ دراور را حذف کرده بود اما پس از گرفتن بازخورد از سوی مخاطبان، در جدیدترین ویدیوی تبلیغاتی خود که به معرفی UX 5.0 می‌پرداخت محلی از منو را نشان داده که می‌توان از آن بخش منوی اپلیکیشن‌ها را فعال کرد.

ال‌جی جی5 ابتدا دارای اپ دراور یا همان منوی اپلیکیشن‌ها نبود اما به نظر می‌رسد با توجه به بازخوردها ال‌جی تصمیم گرفته گزینه‌ای برای بازگرداندن اپ دراور در بخش تنظیمات تعبیه کند. اپ دراور یا منوی اپلیکیشن‌ها بخشی به ظاهر ساده اما بسیار حیاتی برای علاقمندان اندروید است که از دست دادن آن شاید برای بسیاری حکم خریداری نکردن گوشی را داشته باشد.

در منوی تنظیمات ال‌جی‌ جی‌5 بخشی با نام Home&app drawer وجود دارد که با زدن تیک کناری آن می‌توان منوی اپلیکیشن‌ها را بازگرداند.

 

با این حال ال‌جی همچنان معتقد است نبود منوی اپلیکیشن‌ها باعث ساده‌تر شدن اندروید می‌شود اما اگر شما با ال‌جی هم عقیده نباشید، به راحتی‌ می‌توانید منوی اپلیکیشن‌ها را به رابط کاربری گوشی جی5 خود بازگردانید.

به جز حذف منوی اپلیکیشن‌ها رابط کاربری جدید ال‌جی تغییر زیادی از لحاظ عملکرد نکرده و تنها ظاهر آن بهتر شده تا آن را هر چه بیشتر به طراحی اندروید خام نزدیک‌تر کند.

منبع: زومیت

 

ارسال پرسش جدید