دعوای مورینیو و پزشک چلسی همچنان ادامه داد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۷ شهريور

بازتاب فریادهای ژوزه مورینیو بر سر پزشک تیم فوتبال چلسی در جریان دیدار این تیم با سوانسی ، اینروزها به فیفا رسیده و در قالب یک مناقشه جدی دنبال می شود.

در این دیدار ، در حالیکه بازی با نتیجه 2 بر 2 دنبال می شد ، به دلیل مصدومیت هازارد تیم پزشکی چلسی وارد زمین شد تا این بازیکن را مداوا کند. از قرار طبق تشخیص دکتر تیم فوتبال چلسی ، هازارد باید برای درمان به بیرون از زمین منتقل می شد و این در حالی بود که دقایقی قبل دروازه بان چلسی اخراج شده بود و این تیم 10 نفره بازی را ادامه می داد. همین موضوع باعث عصبانیت شدید ژوزه مورینیو شد ؛ چون آقای خاص اصلا دوست نداشت تیمش با 9 نفر بازی را دنبال کند. همین شد که اوا کارنیرو ، پزشک چلسی مورد غضب سرمربی قرار گرفت و با فریادهای او مواجه شد.
این موضوع به سرعت مورد توجه همه فوتبالی ها قرار گرفت و از 8 آگوست تا امروز ، برخورد ژوزه موینیو با پزشک چلسی همچنان موضوع تازه ای باقی مانده و حتی به بحثی جدی در فیفا تبدیل شده است.
در همین راستا کمیته پزشکی فیفا تصمیم گرفته است در تاریخ یازدهم سپتامبر با برگزاری جلسه ای ، این موضوع را مورد بررسی قرار بدهد.
این کمیته امیدوار است شرایطی فراهم شود تا پزشکان تیم های فوتبال که تمام تلاش حود را برای سلامت بازیکنان به کار می بندند از حمایت بیشتری بهره مند شوند.
عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید