جشنواره پیش خرید آنلاین ال‌جی G5 تمدید شد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۶ فروردين

مدت زمان شرکت در جشنواره پیش‌خرید آنلاین G5 تا ۱۰ اردیبهشت تمدید شد.

گوشی هوشمند ال‌جی G5، که همه شما بی‌صبرانه در انتظارش بودید با جشنواره پیش‌خرید به زودی وارد بازار ایران می‌شود. این گوشی هوشمند با طراحی جدید نه تنها بدنه باریک و فلزی دارد و باتری جداشدنی آن به صورت کشویی تعویض می‌شود بلکه از طراحی ماژولاری برخوردار است که تجربه بی‌نظیری از یک گوشی هوشمند ارائه می‌دهد. ال‌جی G5 با دوستان ال‌جی، مجموعه‌ای از دستگاه‌های همراه، کامل می‌شود و می‌تواند تبدیل به یک دوربین دیجیتال، پخش‌کننده های-فای و چیزهای بیشتر از این شود.

برای شرکت در جشنواره پیش‌خرید ال‌جی G5 از یکم فروردین تا ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ فرصت دارید. شما با خرید پکیج ویژه ال‌جی، یک عدد هدفون ساخت شرکت Bang & Olufsen هدیه خواهید گرفت.

اگر تصمیم دارید به استقبال G5 بروید و از اولین نفراتی باشید که این گوشی هوشمند را در دست می‌گیرید، در وب سایت http://g5.lgmobile.ir  ثبت نام کنید، پکیج ویژه گوشی هوشمند ال‌جی G5 شامل یک عدد ماژول دوربین LG CAM Plus، محافظ صفحه نمایش و قاب گوشی هوشمند ال‌جی G5 را از هر یک از فروشگاه‌های شهر خود بخرید و هدیه ویژه (یک عدد هدفون ساخت شرکت Bang & Olufsen) از یکی از مراکز مندرج در جدول زیر دریافت کنید.

توجه: مهلت دریافت هدیه ویژه از یک اردیبهشت تا ۹ خرداد ماه ۱۳۹۵ است. در هنگام تحویل هدیه ویژه، گوشی فعال خواهد شد و جعبه گوشی پانچ می‌گردد.

لازم به ذکر است وب‌سایت سفارش آنلاین با اتمام آخرین موجودی هدیه ویژه بسته خواهد شد.

Pop-up-Text-Edit-3

 

 

 

 

ارسال پرسش جدید