ال‌جی Stylus 2 وارد بازار ایران شد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۳۰ ارديبهشت

ال‌جی Stylus 2 مجهز به قلم بهتر راهی ساده برای یادداشت‌برداری و طراحی با تلفن هوشمند است.

ال‌جی Stylus 2، جانشین برتر مدلG4 Stylus ، اولین بار در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶ در بارسلون اسپانیا پرده‌برداری شد. این گوشی ۵٫۷ اینچ با قیمت استثنایی بسیاری از امکانات ممتاز مدل‌های پرچمدار ال‌جی را دارد اما یک قلم با نوکی از جنس نانو دارد که در مقایسه با مدل‌هایی که نوک لاستیکی دارند از دقت بیشتری برخوردار است.

این تلفن همراه از عملکردهای اختصاصی برخوردار است که خاص Stylus 2 ال‌جی طراحی شده است تا تجربه کاربری را بهتر کند. قابلیت Pen Pop منویی را در زمان برداشتن قلم باز می‌کند و به شما میان‌برهایی به Pop Memo و Pop Scanner می‌دهد. از دیگر قابلیت‌های جدید در Stylus 2 می‌توان به Pen Keeper اشاره کرد. وقتی قلم را جا بگذارید و تلفن در حال حرکت باشد، پیامی نمایش داده می‌شود که جاقلمی خالی است. علاوه بر این، قلم خوشنویسی (Calligraphy Pen) به شما امکان می‌دهد خیلی قشنگ و زیبا مثل نوشتن با خودنویس بنویسید.

stylus 2

ال‌جی Stylus 2 با ضخامت ۷٫۴ میلی‌متر و وزن ۱۴۵ گرم بسیار باریک‌تر و سبک‌تر از مدل‍‌های قبلی است. این گوشی هوشمند طراحی منحصربه‎‌فردی دارد: نمایشگر آن در قسمت جلو از نوع برجسته است، قاب پشت الگوهای خط‌خطی دارد و فریم فلزی دورتادور لبه‌ها را احاطه کرده است. ال‌جی Stylus 2  باتری پرقدرت ۳ هزارمیلی‌آمپر قابل تعویض و درگاه کارت حافظه جانبی دارد که به کاربران امکان دهد از تنوع بالای محتوای چندرسانه‌ای در نمایشگر بزرگ ۵٫۷ اینچ لذت ببرند.

این تلفن هوشمند هم اکنون به طور رسمی وارد بازار ایران شده است و توسط نمایندگی‌های ال‌جی موبایل به فروش می‌رسد.

ارسال پرسش جدید