تاج پادشاهی تلویزیون ها بر سر تلویزیون  SIGNATURE G6 OLED ال جی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۹ تير

کارشناسان و حرفه‌ای‌های زیادی در صنعت الکترونیک همیشه سعی دارند بهترین‌ها را در هر بخش از لوازم مصرفی معرفی کنند اما اگر همه آنها را در یک اتاق جمع کنی و بخواهی روی یکی از آنها انگشت بگذاری چه خواهد شد؟

هیئت داورانی متشکل از کارشناسان و حرفه‌ای‌های معتبر و همین طور کسانی که شیفته تصویر هستند در نیویورک سیتی (نمایشگاه CE WEEK 2016) دور هم جمع شدند تا پادشاه تلویزیون‌ها را مشخص کنند.

در میان این همه تلویزیون، تلویزیون SIGNATURE G6 OLED ال‌جی توانست مقام برتر را به خود اختصاص دهد و تاج پادشاهی تلویزیون‌ها را بر سر نهد.

در مجموع ۸۰ شرکت‌کننده تست‌ها را پشت سر گذاشتند و به تلویزیون‌ها از عدد ۱ تا ۱۰ امتیاز دادند. معیارهایی نظیر کیفیت رنگ مشکی، کنتراست دریافتی، دقت رنگ، وضوح حرکت، عملکرد خارج از محور، ظاهر صفحه نمایش، HDR/WCG و عملکرد کلی در روز و شب از جمله معیارهای قابل سنجش بود. با اینکه هر تلویزیون نقاط قوت و ضعف خاص خودش را داشت اما وقتی امتیازات با هم جمع شدند، تلویزیون G6 OLED بالاترین امتیاز را کسب کرد و معدل آن ۸٫۹ از ۱۰ امتیاز شد.

امتیاز سونی در مقام دوم ۸، سامسونگ در مقام سوم ۷٫۳ و ویزیو در مقام چهارم ۶٫۹ بود. تنها تلویزیونی که امتیازاتش در محدوده ۹ بود تلویزیون ال‌جی بود که ۶ تا امتیاز ۹ از مجموع نه معیار سنجش دریافت کرد.

در جدولی که مشاهده می‌کنید، بهترین محصولات تلویزیون هر برند و امتیازات آنها در معیارهای سنجش مختلف ارائه شده است. خودتان ببینید تا باور کنید که تلویزیون OLED G6 SIGNATURE ال‌جی پادشاه تلویزیون‌های دنیاست.

 

عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید