راهکار تازه چین برای جذب توریست
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۱۴ شهريور

اگر از جمله افرادی هستید که داد و ستدهای مالی شما به کشور چین مربوط می شود پس آماده شنیدن اخبار خوبی در همین رابطه باشید.

به گزارش خبرگزاری ایرنا ، طبق تمهیدات جدید دولت چین ، گردشگرهای خارجی می توانند از این پس بدون گواهی و مجوزهای لازم و با خودرو شخصی خود به کشور چین سفر کنند.

اتخاذ این تصمیم پس از آن صورت می گیرد که پیشتر دولت چین از هدف گذاری خود برای جذب ۱۰۰ میلیون نفر گردشگر تا سال ۲۰۲۰ میلادی و تبدیل شدن به مقصد نخست گردشگری جهان خبر داده بود.

در همین راستا این کشور شیوه جدیدی را برای جذب گردشگران خارجی به تصویب رسانده تا بر اساس آن افراد بتوانند با وسایل نقلیه شخصی خود به این کشور پهناور سفر کنند.

این تصمیم اخیرا از سوی وزارتخانه های امنیت عمومی و امور خارجه و همچنین سازمان گردشگردی ملی چین به تصویب رسیده و آنان اعلام کردند هدف از این کار، فراهم شدن شرایط آسانتر بازدید از جاذبه های گردشگری در نقاط مختلف کشور با خودروهای شخصی است.

با همه این احوال اگر شما از سفر به چین هدفی بیشتر از گردشگری دارید و پای منافع مالی تان هم وسط است میتوانید با این شکل سفر در واقع با یک تیر دونشان بزنید. به قول ما ایرانیها هم فال است و هم تماشا.

 

ارسال پرسش جدید