خانه «جانی دپ» چه جور جایی است؟
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ شنبه ۱۹ تير

معمولاً افراد مشهور و معروف جهان دائماً تحت نظر رسانه‌ها قرار  دارند و مردم طرفدار آنها دوست دارند که کوچک‌ترین اطلاعات درباره آنها را بدانند. از اینکه چه می‌پوشند، چه می‌خورند، علاقه‌مندی‌هایشان چیست.  معمولا هرکدام از سلبریتی‌ها چندین و چند خانه مختلف و جزیره‌های کوچک و بزرگ در سراسر جهان دارند‌ که جانب دپ نیز جزو همین دسته است.

 

 معرفی جانی دپ

جانی دپ

 

جانی دپ در ۹ ژوئن ۱۹۶۳ در ایالت كنتاكی امریكا به دنیا آمد،نام اصلی‌اش جان كریستوفر دپا است و به نام‌های مستعار آقای بوگندو و كلنل معروف بود. جانی رگ و ریشه آلمانی - ایرلندی دارد؛ اما برخی خبرگزاری‌ها می‌گویند كه خانواده دپ اصلیتی فرانسوی - پروتستانی دارند.

والدینش وقتی ۱۵ ساله بود از هم جدا شدند. جانی باید مدیون مدیر مدرسه‌اش باشد كه بعد از ترك دبیرستان به او گفت به مدرسه برنگردد و آرزوهایش را دنبال كند، این حرف مسیر زندگی دپ را تغیر داد، جانی گیتاریستی باهوش و از طرفداران گروه رولینگ استونز است و در فیلم‌های (شكلات) و (روزی روزگاری در مكزیك) گیتار می‌نوازد.

دپ در سال ۱۹۸۷ در نقش اصلی سریال ۲۱ جامپ استریت بازی كرده است، موفقیت سریال باعث شد جانی، مورد علاقه  جوانان واقع شود. اولین حضور مهم سینمایی دپ در ۱۹۸۴ در فیلم كابوس در خیابان الم بود. در سال ۱۹۸۶ در نقش فرعی جوخه نظامی (الیور استون) ظاهر شد.

 

 

جانی دپ در سال ۱۹۹۰ در فیلم ادوارد دست قیچی ساخته تیم برتون بازی كرد، موفقیت این فیلم شروع همكاری بلند مدت و بی‌نظیر او با تیم برتون بود که تاکنون در ۷ فیلم با برتون همکاری داشته است. جایگاه دپ به‌عنوان یك ستاره معروف و پول‌ساز در دزدان دریایی كارائیب به اوج رسید، نقش كاپیتان جك اسپاروی خنگ، باهوش و گاهی دل رحم به‌ شدت مورد توجه مردم قرار گرفت.

دپ در سال ۱۹۸۳ با آرایشگرش «لوری ان الیسون» ازدواج كرد و در سال ۱۹۸۵ از هم جدا شدند. او با ویونا رایدر و كیت مس و شرلین فین مدتی نامزد بود.

در سال ۱۹۹۸ با ونسا پارادایس بازیگر خواننده فرانسوی آشنا شد و حاصل زندگی آنها دو فرزند است؛ دخترشان لیلی رز ملودی ۱۲ ساله و پسرشان جك كریستوفر ۸ ساله. به گفته جانی، فرزندانش پایه زندگی‌اش هستند. 

جمله جالب از جانی دپ: 

 • جوایز برای من ارزشمند هستند اما در مقایسه با جمله كودك ۱۰ ساله‌ای كه به من می‌گوید (عاشق كاپیتان اسپارو هستم) هیچ ارزشی ندارند.

 مهم‌ترین فیلم‌های جانی دپ

 • توده سیاه
 • رنگو
 • توریست
 • الیس در سرزمین عجایب
 • دزدان دریای کارائیب
 • دشمن مردم
 • سوئینی تاد
 • در جستجوی ناکجا آباد
 • پنجره مخفی
 • عروس مرده

 

خانه جانی دپ

جانی دپ

 

یکی از معروف‌ترین خانه‌های جانی دپ، ویلای شخصی‌اش در جنوب فرانسه است. این خانه که حدود ۱۵ هکتار مساحت دارد به قیمت حدود ۲۵ میلیون دلار برای فروش گذاشته‌شده است. این ملک که در واقع یک دهکده خصوصی در منطقه پروانس است، شامل بیش از ۱۰ ساختمان از جمله یک کلیسا، چندین کلبه برای مهمانان و یک رستوران است.

 

پراونس، فرانسه

فرانسه

 

یک استان در جنوب شرقی فرانسه است که به رود رون از غرب و مرز ایتالیا از شرق و دریای مدیترانه محدود می‌شود اکنون در یکی از ناحیه‌های فرانسه که پروانس آلپ-کوت دازور, قرار دارد محدود است و شامل شهرستان‌های فرانسه ور, بوش دو رون, آلپ-دو-اوت-پرووانس و بخش‌هایی از آلپ-ماریتیم و وکلوز است.

 

 

موقعیت پروانس روی نقشه

 

خانه جانی دپ در هالیوود

جانی دپ

 

جانی دپ ستاره فیلم «دزدان دریایی كارائیب»‌ مهربانی‌اش را به «ونسا پارادایس»‌ - همسر سابقش - با خرید این عمارت زیبا در بلندی‌های هالیوود نشان داد. هر چند «پارادایس» زندگی در فرانسه را به اقامت در این عمارت زیبا ترجیح داد.

 

خانه جانی دپ

 

این عمارت ۴ میلیون و ۴۰۰ لزار دلاری در مساحتی به وسعت ۱۷۶۰ مترمربع به سبك معماری مدیترانه‌ای در بلوار مال‌هایند بناشده و از ۵ اتاق‌خواب، ۵ سرویس بهداشتی،  اتاق پذیرایی، آشپزخانه‌ای بزرگ،‌ استخر و سونا برخوردار است.

 

 

البته به‌جز این عمارت، دپ خانه‌هایی مجلل در فرانسه و سواحل باهاما نیز دارد. او همچنین یكی از جزایر زیبای خلیج مكزیك را به نام خود زده است.

 

 

«دپ» یكی از ثروتمندترین ستارگان سینما است كه فقط ایفای نقش در فیلم «دزدان دریایی» درآمدی بیش از ۳۰۰ میلیون دلار برای او رقم زد.

 

 

خانه ۱۵ میلیون دلاری جانی دپ دارای جزییات اجرایی صنعتی، آجر های نمایان، سقف چوبی، شومینه با طراحی کاربردی و دو فضای خصوصی خارجی است.

 

خانه جانی دپ

 

نکته قابل توجه در طراحی و دکوراسیون داخلی نشیمن استفاده از آجرهای قهوه‌ای، رسی رنگ در دیوار ها و ترکیب آن با سقف چوبی است که این طراحی، فضا ای گرم و دعوت کننده ایجاد نموده است. اتاق خواب‌ها نیز با طراحی متفاوت خود فضای چشم گیر ایجاد کرده اند، ترکیب آجر و بتن و پیوستن امتداد دیوار به قسمت حمام، علاوه بر عایق نموندن این بخش، ترکیبی صنعتی ایجاد کرده است.

 

جزیره شخصی جانی دپ

جزیره

 

این آقای جک اسپارو زمانی که در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» بازی می‌کرد، عاشق باهاما شده و بالاخره قدم پیش گذاشت و این بهشت واقعی در باهاما را برای خانواده‌اش خریداری کرد. این جزیره ۴۵ آکری کوچک بخشی از مجمع الجزایر Exuma است. این جزیره ۳.۶ میلیون دلار ارزش دارد و زیباترین صخره‌های دریایی را دارد، همچنین به خاطر لنگرگاه شخصی، مرداب‌هایی که در کنارش درخت‌های خرما روئیده و ۶ بخش ساحلی سفیدرنگ بکر و دست نخورده‌اش شهرت داشته و فقط با یک کشتی کوچک، هلیکوپتر یا هواپیمای دریایی می‌توان به آنجا سفر کرد.

 

 

موقعیت مجمع الجزایر روی نقشه

 

 

 

منبع: کجارو

 

ارسال پرسش جدید