5 مزیت کارآمد ال‌جی G5
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۰ مرداد

همان طور که می‌دانید چند ماهی است که ال‌جی G5 وارد بازار ایران شده است و در نمایندگی‌های ال‌جی موبایل به فروش می‌رسد.با وجود رقابت شدید در بازار امروز، قابلیت‌های ماژولار ال‌جی G5 دلیل خوبی است که یک بار دیگر این تلفن هوشمند پرچمدار ال‌جی را بررسی کنید و آن را به عنوان انتخاب آخر خود برگزینید. اما فقط این نیست! چیزهای جالب دیگری در مورد این پرچمدار مبتکر و تازه‌نفس در بازار وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست. اگر به چشم خریدار به G5 نگاه می‌کنید، بهتر است این مطلب را بخوانید.

 

  • پایه شارژ ال‌جی G5 دو کار انجام می‌دهد: علاوه بر اینکه گوشی، لوازم جانبی و دیگر گجت‌های مجهز به یو.اس.بی را شارژ می‌کند، قادر است یک باتری دیگر ال‌جی G5 را نیز شارژ کند و انرژی بیشتری به این دستگاه بدهد تا شما بتوانید شب تا صبح Pokemon GO بازی کنید یا تا دیر وقت که از کار به خانه برمی‌گردید شارژ تلفن خود را حفظ کنید.

 

  • حقیقت دیگر در مورد شارژر این است که ال‌جی G5 می‌تواند ظرف 10 دقیقه 50 درصد شارژ شود تا شما بتوانید در مدت کوتاهی انرژی از دست رفته خود را بازیابید.

 

  • تجهیزات ماژولار یا همان LG Friends می‌توانند فراتر از ال‌جی G5 استفاده شوند. مثلاً ماژول صوتی B&O می‌تواند با هر دستگاهی که یو.اس.بی نوع C داشته باشد کار کند. نه تنها می‌توان این ماژول‌ها را به هر دستگاه اندروید یا iOS متصل کرد بلکه می‌توانند با کامپیوتر هم مورد استفاده قرار گیرند.

 

  • ال‌جی با قابلیت Auto Shot (ثبت خودکار عکس) این امکان را فراهم می‌کند که یک ثانیه پس از تشخیص ثابت ماندن و عدم تحرک سوژه عکس سلفی را ثبت کند.

 

  • و در آخر، امکان انتقال اطلاعات به صورت بی‌سیم و LG Backup است. آنهایی که گوشی دیگری دارند که مجهز به NFC است و هم اکنون می‌خواهند ال‌جی G5 بخرند، می‌توانند به صورت خودکار برنامه‌های کاربردی، اطلاعات، پیام‌های متنی و چیزهایی از این قبیل را به صورت خودکار انتقال دهند و فرایند تنظیمات و نصب را به راحتی پشت سر بگذارند. قابلیت مشابهی که در اندروید 6.0 مارشملو ایجاد شده است اما در LG Backup کمی پیشرفته‌تر و عمیق‌تر است.

 

 

ارسال پرسش جدید