گوگل شما را از جستجو شدن نامتان در اینترنت مطلع می‌کند
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۱ مرداد

 

جستجوی گوگل اخیرا بروزرسانی جالبی در صفحه‌ی جستجو برای کاربران اجرا کرده است. این بروزرسانی زمانی که کاربر داخل اکانت گوگل خود باشد و نام خود را جستجو کند، به او قابلیت ارسال ایمیل در زمان اشاره شدن به نامش در اینترنت را پیشنهاد می‌دهد. این قابلیت از Google Alerts به عنوان هسته‌ی خود استفاده می‌کند.

 

 

 

گوگل به تازگی قابلیت جدیدی را به صفحه‌ی جستجوی خود اضافه کرده است. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا در زمان اشاره شدن به نامشان در صفحات اینترنتی (Mention)، اعلان‌هایی را دریافت کنند. این قابلیت ماه گذشته در یک پست وبلاگی توسط گوگل به نمایش درآمده بود که روز گذشته خبر رسمی عرضه‌ی آن منتشر شد.

 

اگر شما وارد حساب کاربری خودر در گوگل شده باشید و به علاوه، اجازه‌ی ذخیره‌ی اطلاعات وب و اپلیکیشن خود را به گوگل داده باشید، زمانی که نام خود را در گوگل جستجو می‌کنید، یک ویجت جدید در پایین صفحه به شما پیشنهاد می‌شود که در صورت فعال کردن، از این به بعد زمان‌هایی در صفحات وب به نام شما اشاره شود، ایمیل یا پیامی از طرف گوگل دریافت خواهید کرد.

قابلیت Google Alert از سال 2003 عرضه شده است. این قابلیت به کاربر اجازه می‌دهد تا هشدارهایی را در حالت‌هایی که خودش تنظیم می‌کند از طرف گوگل دریافت کند. به طور مثال می‌توان زبان، منبع و کلمه‌ی خاصی را برای Google Alerts تنظیم کرد و در زمان‌هایی که مطلبی با این شرایط منتشر شود، گوگل کاربر را از طریق آدرس ایمیلی که از او دریافت کرده، مطلع می‌سازد. قابلیت جدید نیز از گوگل آلرتز به عنوان هسته‌ی اصلی استفاده می‌کند.

وقتی کاربر بر روی ویجت پیشنهاد شده که با عبارت Stay in the loop مشخص شده، کلیک کند یک Google Alert جدید برای او ایجاد می‌شود که نام کاربر به عنوان عبارت مورد نظر تنظیم شده است. پس از انجام تنظیمات نهایی، کافی است دکمه‌ی Create Alert را انتخاب کنید تا تنظیمات مورد نظر ذخیره شود.

 

 

منبع: زومیت

 

عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید