آغاز نمایشگاه زنان در تهران
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۶ شهريور

خبرگزاری مهر از آغاز نمایشگاه زنان در تاریخ 18 مهر ماه خبر داد.

بنا به گزارش این خبرگزاری رئیس ستاد توانمندسازی زنان شهرداری تهران اعلام کرد : هفتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی از ۱۸ تا ۲۷ شهریور ماه در بوستان گفتگو برگزار می شود .

فهیمه فیرروز فر ، رئیس ستاد توانمندسازی زنان شهرداری تهران در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد ، اعلام کرد : هفتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی از ۱۸ تا ۲۷ شهریور ماه در بوستان گفتگو برگزار می شود .

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه از ۱۰ صبح تا ۹ شب دایر خواهد بود ، اظهار داشت : برنامه ریزی های جانبی نیز اعم از غرفه کودکان، برنامه ورزشی و ... نیز در حاشیه نمایشگاه در نظر گرفته شده است و بحث خط سفید و هوای پاک را نیز در نمایشگاه دنبال می کنیم .

فیروزفر افزود: ۷۵ برند در این نمایشگاه شرکت می کنند و تولیدات خود از جمله پوشاک و کیف و کفش زنانه ، مردانه و کودکان را عرضه خواهند کرد. مواد غذایی نیز امسال تنها در اختیار برندها خواهد بود.

وی با بیان اینکه اگر در این نمایشگاه کسی عرضه خوب نداشته باشد ، همکاری را قطع می کنیم ، تصریح کرد: درجه ای که برای برندهای شرکت کننده در نظر می گیریم بر اساس میزان حمایت از مراکز کوثر تحت نظارت ما است .

فیروزفر با اشاره به اینکه نمی خواهیم زنان سرپرست خانوار کارگر یا کارفرما شوند بلکه قصد ما این است که اشتغال مطمئن ایجاد کنیم ، خاطرنشان کرد :در حال حاضر ۱۳۰ مرکز کوثر در مناطق ۲۲ گانه وجود دارد که ظرفیت ۲۵۰۰ نفر را دارد و اکنون ۱۷۰۰ زن تحت پوشش این کوثر ها هستند.

وی درباره این نمایشگاه ادامه داد :از ۵ هزار و ۷۶۳ نفر تولید کننده که برای این نمایشگاه کار می کنند ، ۳ هزار و ۹۳۴ نفر زن هستند که هزار و ۴۸۵ نفز از آنها زنان سرپرست خانوار هستند.

رئیس ستاد توانمندسازی زنان شهرداری تهران با تأکید بر اینکه بانک اطلاعاتی کامل درباره زنان وجود ندارد ، اظهار داشت : در صورتی که چنین سیستمی وجود داشته باشد به راحتی می توان با ارتباط با برندهای مختلف ایجاد اشتغال کرد.

 

 

ارسال پرسش جدید