این زن در قطار زندگی می کند
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۶ شهريور

وقتی دیگران از مترو پیاده می شوند و به سمت خانه هایشان می روند ، لئونی مولر همچنان همان جاست. دقیقا به این دلیل که او در خانه اش است. واگن های قطار مترو ، آپارتمان لئونی است و او این آپارتمان را دوست دارد.

لئونی دانشجوی کالج است و در آلمان زندگی میکند. او همین بهار گذشته آپارتمانش را تحویل داد. خودش ماجرا را اینطور شرح می دهد:

همه این ماجراها وقتی شروع شد که با صاحب خانه ام به اختلاف برخوردم. در یک تصمیم آنی ، فکر کردم من نمیخواهم این خانه را ترک کنم اما کمی بعد در واقع متوجه شدم که من نمیخواهم جای خاصی زندگی کنم.

لئونی در عوض با پرداخت مبلغی ، اشتراکی را خریداری کرد که به وی اجازه میداد از همه قطارهای متروی آلمان به طور رایگان استفاده کند. به همین ترتیب است که لئونی در حال حاضر موهایش را در سرویس دستشویی قطار می شوید و تکالیف کالج را وقتی که قطار با سرعت 300 کیلومتر در حرکت است ، روی میزی که روبه رویش باز میشود ، انجام میدهد.

شاید به نظر خیلی ها این شیوه زندگی کمی سخت به نظر برسد اما برای خود لئونی شرایط طور دیگری است. او می گوید از این آزادی عملی که بعد از پس دادن آپارتمانش به دست آورده لذت میبرد. لئونی اینطور ادامه میدهد:

وقتی در قطار هستم واقعا احساس میکنم در خانه ام هستم. در عین حال میتوانم  با دوستان بسیاری آشنا شوم و شهرهای بسیاری را ببینم. درست مانند این است که مرتب در سفر هستی.

 

ارسال پرسش جدید