نمایشگاه و کارناوال گل های پاییزی در تهران
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۷ شهريور

اگر از آن دسته آدم هایی هستید که هر فضای خالی را با یک گلدان زیبا پر می کنید و به طور کلی از علاقه مندان به گل و گیاه هستید ، خبر خوبی برای شما داریم.

طبق گزارش روزنامه همشهری به زودی نمایشگاه فصلی گل و گیاه و جشنواره گل های پاییزی در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران واقع در ضلع جنوبی بوستان گفتگو برگزار می شود.

تاریخ برگزاری این نمایشگاه از 13 تا 17 مهر ماه است. نکته جالب توجه در این خصوص اما کاروانی از گل های رنگارنگ پاییزی است که قرار است در سطح خیابان ها و میادین اصلی شهر تهران به راه بیفتند تا شادی و نشاط را برای شهروندان تهرانی به همراه داشته باشند.

طبق گزارش همشهری در این نمایشگاه که به تولید کنندگان داخلی اختصاص دارد ، علاوه بر گل های شاخه بریده ، گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای باز هم در معرض دید عموم قرار می گیرند.

بنا به گفته علی محمد مختاری ، مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز تهران قرار است در کنار نمایشگاه گل های پاییزی ، دست اندرکاران و تولید کنندگان ملزومات کشاورزی و ابزار آلات باغبانی هم حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است در چهار روز ابتدایی این نمایشگاه خرید گل و گیاه انجام نخواهد شد اما در نهایت روز جمعه 17 مهر ماه که در واقع آخرین روز نمایشگاه است ، بازدیدکنندگان می توانند از اقلام موجود در نمایشگاه خریداری کنند.

 

ارسال پرسش جدید