سفر به اینترنت با تلویزیون هوشمند ال جی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۸ شهريور

کار کردن با تلویزیون های هوشمند سخت است و هیچ تردیدی هم در این رابطه وجود ندارد. با این حال به آنهایی که تلویزیون هوشمند ال‌جی دارند با اطمینان می‌گوییم که تلویزیون هوشمند شما “هوشمند” است زیرا سرگرمی و انواع گوناگون مطالب را با یک روش ساده و ملموس ارائه می‌دهد.

هیچ پیچیدگی یا محدودیتی برای دسترسی شما به همه چیزهایی که تلویزیون هوشمند ال‌جی با سیستم عامل بسیار تحسین‌شده webOS ارائه می‌دهد وجود ندارد.

وقتی ال‌جی webOS را تولید کرد، انگیزه اصلی تولید رابط کاربری ساده و کاربرپسند بود. این ایده ساده اما مبتکرانه و تعهد ما برای بیشتر کردن راحتی کاربر تحت مفاهیم تغییر ساده، کشف ساده و ارتباط ساده خودش را این گونه ثابت کرد که برای رابط کاربری کارآمد و کاربرمحور ارزش دارد.

بری بودن از پیچیدگی‌ها و دشواری‌های فناوری پیشرفته یکی از امتیازات این پلت‌فرم است. اکنون، شما می‌توانید از تلویزیون هوشمند، همان طور که باید، لذت ببرید. این پلت‌فرم برای بیشتر کردن راحتی کاربر و تحت مفاهیم تغییر ساده، جست‌وجو و اتصال ساده طراحی شده است.

حالا، در این ویدئو ببینید که به چه سادگی می‌توانید تلویزیون خود را به اینترنت متصل کرده و از تلویزیون هوشمند خود بیشترین بهره را بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به lgblog مراجعه کنید.

 

ارسال پرسش جدید