کلارکسون با با گرند تور 38 میلیون دلاری برمی‌گردد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ شنبه ۱۷ مهر

 مجریان سابق برنامه تاپ گیر به زودی دوباره روی صفحه تلویزیون‌ها برمی‌گردند. این بار از طریق آمازون و بسیار مجلل‌تر از همیشه است.

به گزراش ال‌جی و به نقل از زومیت، هر چقدر سری جدید برنامه تاپ گیر که برای اولین بار بدون مجریان سابقش بود با اقبال کم بیندگان مواجه شد، ظاهرا قرار است برنامه جدید مجریان قدیمی شروع طوفانی داشته باشد.

زمانی که مجریان سابق تاپ گیر، از شبکه‌ی بی‌بی‌سی جدا شدند، بسیاری از مردم برای محبوب‌ترین برنامه‌ی تلویزیونی خودروی دنیا، احساس دل‌تنگی داشتند. اما این ناراحتی تنها تا زمانی ادامه یافت که اخباری مبنی بر ساخت برنامه‌ای با اسم جدید، ولی بزرگ‌تر، بهتر، و جذاب‌تر از قبل، منتشر شد. از آن زمان بسیاری برای این برنامه، لحظه شماری می‌کنند.

از زمانی که جیمز می با آمازون قرار به همکاری گذاشت، مطمئن بودیم که این پیمان بسیار جذاب‌تر و پررنگ‌تر از گذشته خواهد بود.

به تازگی از این برنامه ویدئویی 30 ثانیه‌ای منتشر شده که در آن یک سری از اتفاقات و جریان‌هایی که قرار است در گرند تور رخ دهد، به تصویر کشیده است، با توجه به این ویدئو به نظر می‌رسد که شاهد برنامه‌ی جذابی خواهیم بود. اگرچه ویدئوی یاد شده برای جلب نظر افراد کافی به نظر می‌رسد، اما به نظر می‌رسد که این سه مجری محبوب قصد دارند تا برنامه‌ی تلویزیونی جدید خود را بسیار پرسروصدا آغاز کنند. براساس گزارش‌های منتشر شده، تهیه‌ی صحنه‌ی آغازین گرند تور نزدیک به 3.2 میلیون دلار هزینه خواهد داشت.

در این صحنه از گرند تور، 150 خودرو، 2000 نفر شامل علاقه‌مندان خودرو و اکروبات‌بازها و 6 هواپیمای جت پرسرعت، ایفای نقش می‌کنند. کلارکسون، هموند و می‌ در صحنه‌ی آغازین با سه فورد موستانگ ارتقا یافته با رنگ‌های پرچم آمریکا، به تاختن در صحراهای کالیفرنیا خواهند پرداخت. به تازگی کلارکسون در صفحه‌ی توییترش تصویری از تعدادی از 150 خودروی ذکر شده منتشر کرده است.

 

grand tour

 

150 خودرویی که پشت سر 3 موستانگ حرکت می‌کنند، شامل یک بوگاتی ویرون، و یک رولز رویس خواهند بود و مجموعاً همه‌ی آن‌ها ارزشی معادل 25 میلیون دلار خواهند داشت. اگر در هر 12 قسمت فصل اول، 3.2 میلیون دلار هزینه شود، مجموعه‌ی هزینه‌ی صرف شده در فصل اول گرند تور 38.4 میلیون دلار خواهد بود.

گرند تور از 28 آبان امسال، طی 12 هفته و هر جمعه به صورت اختصاصی در شبکه‌ی اینترنتی آمازون پرایم پخش خواهد شد. در حال حاضر کلارکسون، هموند و می برای ساخت 3 فصل12 قسمتی در طول 3 سال، توافق کرده‌اند. اولین بخش از فیلمبرداری در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی انجام شده است و جلسه‌ی فیلمبرداری اخیر نیز در جنوب کالیفرنیا رخ داده است.

تاپ گیر که برای دو فصل بعدی از مت له‌بلانک، مجری و کمدین تلویزیون و سینما، به عنوان مجری استفاده خواهد کرد، باید دید عکس‌العمل این برنامه‌ی بریتانیایی به صحنه‌ی آغازین گران‌قیمت گرند تور چه خواهد بود.

 

عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید