Google Flights سودمند تر از همیشه برای خرید بلیط هواپیما
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۸ مهر

Google Flights محصولی از گوگل است برای خریدن بلیط هواپیما، اخیرا گوگل با بهبودی که در امکانات جستجوی این سرویس داده است امکانات سودمندی را به آن افزده است که به خریداران کمک می‌کند ارزان‌ترین بلیط هواپیما را بخرند.

به گزارش ال‌جی و به نقل از دیجیاتو، از این پس با جستجوی پروازها در گوگل، کارتی نمایان می شود که ضمن اعلام آخرین مهلت برای خرید بلیط به شما می گوید که چه زمانی می توانید آن را با پایین ترین هزینه ممکن رزرو کنید. Google Flights امکان دنبال کردن نوسانات قیمتی بلیط ها را هم برایتان فراهم کرده و آخرین تغییرات را از طریق ارسال نوتیفیکیشن به اطلاع شما می رساند.

گوگل این اطلاعات را از هزینه پروازهایی که قبلا انجام شده بدست می آورد، بنابراین نباید انتظار دقت چندان بالایی از آن داشته باشید. هر چند که برای صرفه جویی هزینه ها در تعطیلات و اوج مسافرت ها یا برای برنامه ریزی سفر از قبل می توان به خوبی روی اطلاعات Google Flights حساب کرد.

اهالی مانتین ویو در عوض خارج کردن Flights از بدنه موتور جستجو و تبدیل کردنش به یک اپ مستقل، ترجیح داده اند که آن را از نظر عملکرد برای کاربران موبایل بهبود ببخشند. بنابراین تا زمانی که وارد حساب کاربری گوگل تان شده باشید، می توانید از طریق گوگل ناو یا مرورگر کروم تغییرات قیمتی پروازها را به کمک این ابزار دنبال نمایید.

ارسال پرسش جدید