احتمالا اینستاگرام به زودی قابلیت پخش زنده ویدیو را پیدا خواهد کرد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان

 در حالیکه این زوها بیشتر شبکه‌های اجتماعی دارای امکان پخش زنده ویدیو هستند، اما به دلیل در دسترس نبودن برای کاربر ایرانی بلا استفاده هستند. از اینستاگرام خبر می‌رسد به زودی امکان پخش ویدیو زنده به آن افزوده خواهد شد.  

به گزارش ال‌جی و به نقل از دیجیاتو، یک از خبرگزاری‌های روسی روز گذشته خبر داد که درنسخه‌ها آزمایشی برخی توسعه دهندگان اینستاگرام  قابلیتی تحت عنوان LIVE در جلوی بخش استوریز قرار داشته که نشان از امکان برقراری ارتباط مستقیم دارد. علاوه بر این تصاویری از رابط کاربری لایو آن منتشر شده که گزینه Go Insta را به وضوح نشان می دهد.

در حال حاضر شرکت اینستاگرام هیچ نظری در این مورد نداده و تکذیبیه یا تاییدیه ای دریافت نگردیده است، اما از ماه ها پیش شایعات اضافه شدن امکان پخش زنده به گوش می رسید.

 

58b8ec25352dfa.0-w600
 

 

فیسبوک معتقد است پخش تصاویر در آینده نزدیک به محبوب ترین بستر برقراری ارتباط و همینطور رویدادهای رسمی تبدیل خواهد شد. پخش زنده یکی از دلایل سرمایه گذاری گسترده این شرکت در حوزه واقعیت مجازی بوده و پخش زنده را پلی به تکنولوژی های آینده می داند.

بخش قصه‌ها که تابستان سال جاری به اینستاگرام اضافه شد، به خوبی مورد استقبال عام قرار گرفته و جایگاهی ثابت درون برنامه پیدا کرده است. یقیناً اضافه شدن امکان گشت و گذار میان چندین کانال استریم تصاویر و تماشای ویدیوی زنده در این اپلیکیشن پرطرفدار، می تواند به ادامه ی روند محبوب اینستاگرام کمک شایانی کند.

ارسال پرسش جدید