شکست شوکه کننده سرنا ویلیامز در نیمه نهایی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۲۱ شهريور

در حالیکه همه منتظر بودند تا سرنا ویلیامز با پیروزی در دور نیمه نهایی به فینال اوپن امریکا برسد و گرند اسلم دیگری را مال خود اما مسابقه او با روبرتا وینسی ایتالیایی ، در نیمه نهایی همه را شوکه کرد.

در برابر چشمان بهت زده طرفداران سرنا که برای رسیدن به این مرحله خواهرش ونوس ویلیامز را شکست داده بود ، روبرتا وینسی که تا به حال یک سید هم برابر سرنا به پیروزی نرسیده بود و در عین حال اولین بار بود که به نیمه نهایی اوپن امریکا رسیده بود ؛ نفر اول تنیس زنان جهان را شکست داد.

شکست سرنا مقابل روبرتا وینسی در حالی اتفاق افتاد که او قبل از این دیدار در مصاحبه های مختلف خود با اشاره به دیداری که پیشتر با روبرتا داشت گفته بود:

بازی که ماه گذشته در تورنتو با روبرتا داشتم کمکم کرد تا برای حضور دوباره مقابل او آماده شوم با این حال هنوز هم می دانم که مبارزه سختی در پیش دارم.

صحبت های سرنا اما بعد از این مسابقه هم شنیدنی بود:

بی دلیل نیست که روبرتا به نیمه نهایی اوپن امریکا رسیده است. او دقیقا می داند که باید چکار کند و دقیقا می داند که چطور باید بازی کند.

به این ترتیب سرنا ویلیامز از راهیابی به فینال گرند اسلم بازماند در حالیکه او در پیش بینی های اولیه به عنوان شانس اول خانم ها برای قهرمانی شناخته میشد.

منبع : cnn.com

 

 

ارسال پرسش جدید