در سخنرانی‌تان به اشتباه‌هایتان اهمیتی ندهید
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۰ آبان
در سخنرانی عمومی، اغلب سخنران یادداشتها، نوشته‌ها و اسلایدهای مختلفی به همراه دارد، به این امید که سخنرانی به درستی برگزار شود. اما گاه چنین نمی‌شود و اگر شما منتظر چنین پیشامدی باشید، می‌توانید با آن بهتر کنار بیایید. 
 
به گزارش ال‌جی و به نقل از لایف‌هکر، در مطلبی از سایت انترپنر آمده است، سخنرانی برای جمع طبیعتا همراه با این فشار ذهنی است که وظیفه خود را به درستی انجام دهیم. هیچکس از خطا کردن در برابر جمع راضی نخواهد بود. با این وجود، در بسیاری از موارد، مخاطبان از آنچه ما فکر می‌کنیم اغماض بیشتری دارند. بسیاری اوقات، اگر مرتکب خطایی شدید و بی‌توجه از آن عبور کنید چرا که افراد به آن اهمیت زیادی نمی‌دهند. چنین روشی میتواند گاه بسیار کاراتر از تصحیح خطا باشد.
 
به یاد داشته باشید که یک سخنران عالی به هیچ عنوان بی‌نقص نیست، اما با شور و شوق به پیامی که قصد انتقال آن را دارد می‌اندیشد و می‌تواند این شور را به مخاطب منتقل کند.
به اینکه بهترین سخنران جمع باشید اهمیت ندهید. در مقابل بر شور و شوق سخنرانی خود تمرکز کنید. به هدف سخنرانی خود فکر کنید. سخنرانی خود را بر مبنای این هدف شکل  دهید و نتیجه آن یک سخنرانی قوی خواهد بود. 
 
اگر بخشی از سخنرانی شما به صورت خاص دشوار بود، با آماده کردن لطیفه‌ای آماده باشید تا در صورت بروز اشکال از آن استفاده کنید. برای واکنش لحظه‌ای به خطاهای پیش‌بینی نشده از قبل تمرین کنید. اگر تلاشتان پاسخ نداد، از خطا عبور کنید و با حفظ روحیه و انرژی مانع از آن شوید که یک اشتباه مسیر سخنرانی شما را مختل کنند.
عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید