جاروی بی‌سیم قابل شارژ و پیشرفته CordZero به تازگی در ایران عرضه شده است


جاروی بی‌سیم قابل شارژ و پیشرفته CordZero

 

جاروی بی‌سیم CordZero ال‌جی جاروکشی را بسیار راحت کرده و مدت زمان جاروکشی و قدرت مکش بالا را به لطف منبع تامین برق لیتیوم-یون بسیار بیشتر کرده است. این باتری در حالت عادی تا ۳۰ دقیقه و در حالت مکش قدرتمند تا ۲۰ دقیقه روشن می‌ماند.

Read More About Us

جاروی پیشرفته Cord Zero

به عنوان یک جاروی بدون سیم 2 در 1 ، کاربرد دوگانه جارو بی سیم CordZero این امکان را به کاربر می‌دهد تا از حالت عصایی برای استفاده از دسته بلند جارو بدون سیم و حالت قابل حمل برای جاروی دستی استفاده کند. با برس داخلی مخفی، گردش 180 درجه راحت سر جارو و طراحی باریک، نمایشگر LED روشن روی دسته جهت نشان دادن شارژ باتری، جارو بی سیم CordZero باعث می‌شود تمیز کردن محیط کمتر کاربر را خسته کند. بعضی مواقع موهای در هم پیچیده انسان و حیوانات در عملکرد جاروهای بی‌سیم اخلال ایجاد می‌کنند و کاربر باید بطرز نامناسبی یکسره بصورت دستی موها را از دهانه مکنده جدا کند. کاری که بسیار غیر بهداشتی و پرزحمت است. با سیستم خلاقانه برس ضد پیچش موی ال‌جی این مشکل بزرگ کاملا برطرف شده است. یک قلاب برداشت مو، موهای باقی مانده و جمع شده بین برس و نازل را بر میدارد و توسط مکش فوق العاده موتور اینورتر هوشمند ال جی به داخل مخزن دستگاه کشیده می‌شود. در نتیجه کاربران را از زحمت جدا کردن دستی موها از برس جاروی بدون‌سیم راحت می‌کند.

برس ضد پیچش مو
 
باتری لیتیوم-یون

باتری‌های خاص و قدرتمند جارو بی سیم CordZero ال‌جی زمان جاروکشی را چند برابر می‌کند

یکی از لوازم کوچک شده و البته پرکاربرد خانه جاروهای شارژی است. جارویی که به راحتی می‌توانید در خانه آن را جابه‌جا کنید و هر کثیفی را بدون نیاز به آوردن جارو برقی های معمولی و دردسرهایش، به سرعت و با قدرت تمیز کنید. ولی جاروهای شارژی معمول بازار بااینکه به نظر وسیله خیلی مفیدی به نظر می‌رسند ولی در واقعیت کاملا شما را ناامید می‌کنند. بیشتر این جاروها از باتری‌های نیکل-کادمیوم (یا Ni-MH) استفاده می‌کنند. باتری‌هایی که ارزان بوده و در مقابل معایب زیادی دارند. این باتری‌ها وزن جاروی شارژی را زیاد کرده و عمر باتری بسیار کمی دارند. طبق بررسی‌های انجام شده نهایت عمر مفید این باتری‌ها به دو سال می‌رسد. به علاوه مدت زمان شارژ شدن آنها ساعت‌ها طول می‌کشد در حالی که در بیشتر موارد بیشتر از 10 دقیقه نمی‌توانید با آنها جارو کنید. این جاروی بی‌سیم به منبع تامین برق مجزا ، برس ضد پیچش مو در کنار موتور اینورتر مجهز است و با وجود باتری قابل شارژ مدت زمان زیادی برای جاروکشی با کیفیت و راحت به اندازه نیم ساعت در اختیار کاربر می‌گذارد (نیم ساعت زمان مناسب جارو کردن یک خانه به اندازه ۸۰ تا ۱۰۰ متر مربع است).

 

 

ارسال پرسش جدید