اولین جاروبرقی inverter ال جی مدل B7 معرفی گردید


اولین جاروبرقی Inverter با 10 سال گارانتی موتور

اگر به دنبال یک جاروبرقی با طراحی اصیل و در عین حال دارای فناوری‌های روز می‌گردید، جاروبرقی جدید‌ پاکت‌دار B7 ال‌جی با قدرت مکش بالا، فیلتر ضد آلرژی و طراحی خاصش حتما نظر شما را جلب خواهد کرد.

Our Team

قدرت مکش بالا

 

. این موتور از دوام بالایی برخوردار است و در حالی که موتورهای ذغالی معمولی عمر مفید نهایت 350 ساعته دارند، این موتور حداقل عمر مفید 1000 ساعته دارد. همین امر باعث شده است تا موتور اینورتر هوشمند گارانتی 10 ساله ال‌جی را در اختیار داشته باشد و بخاطر نداشتن اصطحکاک هیچگونه ذرات کربنی منتشر نکند.

Our Team

موتور اینورتر

 

در جاروبرقی B7 از نسخه جدید موتورهای اینورتر، یعنی Smart Inverter Motor™ 2.0 برای اولین بار در ایران استفاده شده است. این موتور اینورتر هوشمند بسیار قدرتمند و بادوام است و در مقابل یک جاروبرقی 2200 وات معمولی بالاترین میزان تمیزی را تا بیش از 11 درصد ارائه می‌دهد.

Our Team

کیسه ضد آلرژی

 

این جاروبرقی حتی بیشتر از قبل به بهداشت محیط اهمیت می‌دهد و از هرگونه آلرژی جلوگیری می‌کند. کیسه این جاروبرقی روکشی از جنس اسید تانیک دارد که باعث می‌شود تا 99 درصد ذرات گرد و غبار، مایت‌های گرد و غبار و مایت‌های آلرژی‌زا (موجودات ذره بینی) حل شوند.

Our Team

طراحی ارگونومیک

 

در زمینه ساخت نیز ال‌جی در طراحی ارگونومیک خود تحولی ایجاد کرده است و بیش از همیشه نحوه کار با این جاروبرقی را مطابق با ساختار بدن انسان طراحی کرده است. در این راستا 14 عامل از جمله طول، زاویه و ضخامت دسته جاروبرقی بهینه سازی شده است.

 

ارسال پرسش جدید