خودروهایی که از آینده می آیند!(عکس)
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۶ مهر

مجله خبری : خودروهایی با بهره مندی از تکنولوژی پیشرفته در آینده ای شاید نه چندان دور با طراحی های داخلی جدید ، سلول های سوخت هیدروژنی و البته قابلیتی که خودشان می توانند بدون راننده حرکت کنند ، در معرض دید قرار می گیرند. البته یک نکته ذیگر هم وجود دارد و آن اینکه این خودروها ممکن است در آینده ای بسیار نزدیک تر از آنچه شما تصور می کنید در جاده ها دیده شوند! تصاویری که می بینید طرح هایی مفهومی از خودروهایی است که قرار است در آینده ساخته و تولید شوند.

شورولت FNR

 

سیستم مرکزی اتومات این خودرو ، به شکل عجیبی پیشرفته است. بنابراین اگر تصور می کنید با این شورولت می توانید با سرعت باد رانندگی کنید شاید اصلا بیراه نرفته باشید.

مرسدس بنز F015

اشتباه نمی کنید ، این دیزاین داخلی مرسدس بنزی است که قرار است در آینده تولید شود.از قرار معلوم ، آلمانی ها عقیده دارند خودروهای آینده باید طراحی داخلی به این شیوه داشته باشد.بهره مندی از سلولهای سوخت هیدروژنی از دیگر ویژگی های این مرسدس بنز است.

لامبورگینی SUV

فقط تصور کنید که این لامبورگینی قرار است با سرعت 200 مایل در ساعت حرکت کند و خب می تواند صرفا در سه ثانیه سرعت خود را از صفر به 60 برساند! اگر از جمله ماشین بازها هستید باید بدانید که این خودرو احتمالا در سال 2018 به بازار می آید.

بی ام و M3