نکته هایی درباره جدیدترین مایکروویو ال جی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۱۱ مهر

ال جی بلاگ درباره جدیدترین مایکروویو ال جی می نویسد:

جدیدترین مایکروویوهای ال‌جی که در سال ۲۰۱۵ تولید شده‌اند ویژگی‌ها و امکانات بی‌نظیری دارند که بی‌شک خانم‌های خانه‌دار ایرانی از آنها استقبال می‌کنند. ما در این مطلب تنها به ذکر چند نمونه از آنها می‌پردازیم.

هیتر کوارتز گریل مخفی (Quartz Grill) در مایکروویوهای جدید ال‌جی فضای قابل استفاده بیشتر همراه با ایمنی به شما می‌دهد. همچنین، زمان پاسخگویی یا گرمسازی اولیه آن نسبت به گریل‌های متداول با پوشش معمولی حدود ۷۵ درصد سریع‌تر است.

مایکروویوهای ۲۰۱۵ ال‌جی فضای بیشتر و ایمنی بهتری را برای مشتریان ایرانی فراهم می‌کند. جای‌دهی بالاتر گریل در فضای فوقانی، حجم بیشتری برای پخت و پز ایجاد می‌کند. شما هم فضای بیشتری در اختیار خواهید داشت و هم از دستانتان محافظت می‌شود.

قابلیت iWave یکی دیگر از مزایای مایکروویوهای جدید ۲۰۱۵ ال‌جی است. به کمک پرتوهای بهینه‌شده مایکروویو که از شکاف‌هایی با طراحی ویژه خارج می‌شوند و به همراه Echo Reflection داخل دستگاه می‌توان حرارت یکنواختی داشت.

قابلیت Eco ON برای کاهش مصرف انرژی طراحی شده است و برای کاهش مصرف انرژی نور پشت صفحه نمایشگر را در حالت استندبای کنترل می‌کند.

مایکروویوهای ال‌جی به میزان زیادی در انرژی صرفه‌جویی می‌کنند. این دستگاه‌ها برای صرفه‌جویی در انرژی از قابلیت خاموش بودن خودکار نور و متوقف کردن عملکرد دستگاه در صورت باز بودن درب به مدت بیش از ۵ دقیقه برخوردار هستند.

برای صرفه‌جویی در انرژی نیازی نیست سیم برق را بکشید. تنها کافیست کلید Eco-on را فشار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات ال جی می توانید به سایت گلدیران با آدرس goldiran.ir مراجعه کنید.

ارسال پرسش جدید