بازدم مرگ، دم زندگی


 تخفیف حین خرید ویژه اعضای محترم باشگاه روی خوش زندگی

 

در این طرح، اعضای باشگاه می توانند با ارائه SMS دریافت شده از خط ویژه باشگاه 100084734، از  تخفیف نقدی در زمان خرید + سرویس حمل و نصب رایگان استفاده نمایند. 

 

امتیازات خریداران:

 

1)     10% تخفیف نقدی همزمان با خرید

2)     حمل و نصب رایگان دستگاه خریداری شده 

3)     امکان استفاده از اعتبار برای خرید محصول

 

 

شرایط و ضوابط:

 

1) این طرح فقط در فروشگاه های گلدیران پلاس باشگاه اجرا خواهد شد.( لیست فروشگاه ها)

2) فقط مشتری هایی که SMS دریافت شده از سوی باشگاه (دریافت شده از شماره 100084734) را به فروشنده ارائه نمایند می‌توانند از شرایط ویژه این جشنواره برای خرید دستگاه تصفیه هوا استفاده نمایند.

3) مدت اجرای طرح از تاریخ 10 آبان لغایت 10 آذر ماه می باشد.

4) مشتری می تواند برای خرید محصول از اعتبار استفاده نماید. 

5) جهت بهره مندی از مزایای فوق نصب محصول توسط شرکت مشتریان گلدیران، الزامی است.

 

توجه: خواهشمند است قبل از مراجعه به فروشگاه های گلدیران پلاس عضو باشگاه، با فروشگاه های مورد نظر تماس گرفته و از موجود بودن کالا، اطمینان حاصل نمایید. برای مشاهده لیست فروشگاه های عضو باشگاه کلیک نمایید

 

مدل های قابل ارائه:

 

 

#

مدل

نام تجاری

قیمت

10% تخفیف

قیمت پس از کسر تخفیف

1

AM30GUWF1

Aqua

23,500,000

 

2,000,000

 

21,500,000

 

2

AS70GPWF1

Air Bus

25,900,000

 

3,000,000

22,900,000

 

 

 

 

 

 

 

 

وقتی هوا خیلی آلوده می‌شود، معمولا کار شهر به تعطیلی کشیده و توصیه عمومی این است که گروه‌های آسیب‌پذیر در خانه بمانند و از تردد غیرضروری در شهر خودداری کنند. یکی از دلایل توصیه‌ به ماندن در خانه، جلوگیری از فعالیت بدنی شدید است. ولی آیا هوای خانه پاکیزه‌تر از محیط بیرونی است؟ در دو سوم پژوهش‌هایی که کیفیت هوای داخل ساختمان و هوای بیرون بررسی و مقایسه شده است، نتایج حاکی از بیشتر بودن تمرکز آلاینده‌ها در هوای محیط داخلی است. همچنین تحقیقات دیگر نشان می‌دهند که آلاینده‌های خارج از ساختمان، تقریبا در اکثر ساختمان‌ها به راحتی وارد هوای داخل می‌شوند. محیط داخلی اکثر ساختمان‌ها از محیط بیرون ایزوله نیست.

در این میان به دلیل عدم توسعه کامل سیستم ایمنی و سیستم ریوی کودکان و نیز داشتن سطح بدنی کم و میزان تنفس بالاتر، کودکان نسبت به بالغین آلاینده‌های بیش‌تری را نسبت به وزن خود دریافت کرده و در معرض خطر بیش‌تری هستند. از طرفی سالمندان هم به خاطر ضعف بدنی و حساس شدن شرایط بدن به تغییرات محیط آسیب زیادی می‌بینند.

 

راهکار چیست؟

اگر در شهر بدون آلودگی زندگی می‌کنید که خوش به حالتان. ولی اگر به اجبار زندگی شما به شهرهای بزرگ و صنعتی مثل تهران کشیده شده است، و یا مثل اهواز با گرد و غبار به مشکل خورده‌اید، برای بهتر کردن سلامت خود و اطرافیان، بخصوص کودکانتان باید به سراغ راهکارهای هوشمندانه بروید. فناوری در این زمینه به کمک ما آمده است و با محصولاتی که هوای داخل را فیلتر می‌کنند و آن را از مواد مضر پاک می‌سازد به راحتی هوای سالمی در اختیار ما می‌گذارد. برای حل این مشکلات شرکت ال‌جی پیشرفته‌ترین فناوری‌ها را در تصفیه هوای خود را بکار گرفته است. شرکت ال‌جی دو دستگاه مخصوص تصفیه هوای داخل خانه عرضه کرده است که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را داشته و نیازهای مختلف مصرف‌کنندگان را پوشش می‌دهند.

 

 

 

دستگاه Air Bus

این دستگاه میان دیگر محصولات ال‌جی بیشترین محیط ممکن یعنی تا 90 مترمربع را به راحتی پوشش می‌دهد. در عین حال از فیلتراسیون بسیار پیشرفته‌ای بهره می‌برد که خیال شما را از پخش نشدن هرگونه آلودگی در فضای منزل راحت می‌کند. فیلتراسیون چند مرحله‌ای پیشرفته دستگاه از مراحل مختلفی برای تمیز کردن محیط استفاده می‌کند. فیلتر اولیه کرک حیوانات خانگی، کپک‌ها و ذرات بزرگ گرد و غبار را جذب می‌کند. ۳ لایه محافظ ذرات بزرگ موجود در هوا را به شیوه‌ای کارآمد از بین می‌برد و از فیلترهای دیگر محافظت می‌کند. فیلتر دوم که یک فیلتر ضد حساسیت است میکروب‌های حساسیت‌زا، اجساد مایت‌ها و گرده‌ها را جذب می‌کند. این لایه مواد حساسیت‌زا را با استفاده از آنزیم پروتئینی K و از طریق شکستن ترکیب پروتئینی آنها جذب و آنها را از هم متلاشی می‌کند. سومین فیلتر بوزدا است که بوی غذا و دود را از بین می‌برد. این فیلتر از کربن، بایوآنزیم و پلاتینیوم پوشانده شده است و به سرعت بوهای شیمیایی و بوی خانه را از بین می‌برد؛ چیزهایی مثل فرمالدئید ناشی از نشانگان بیماری ساختمان. چهارمین فیلتر یا فیلتر هپا ویروس‌ها، باکتری‌ها، ذرات گردوغبار و کپک‌های قارچی و شن‌های زرد را جذب می‌کند. این فیلتر یک فیلتر قوی برای باکتری‌ها و ویروس‌های بزرگ‌تر از ۳ میکرون است و ۹۹٫۹۷ درصد ویروس آنفولانزای نوع A را که به H1N1 موسوم است تنها ظرف ۵ دقیقه از بین می‌برد.

 

 

 

دستگاه آکوا

از دیگر مدل‌های محبوب این برند تصفیه هوای ال‌جی Aqua است که علاوه بر تصفیه هوای قوی، با طراحی زیبای خود جلوه‌ای متفاوت به خانه شما می‌بخشد. راندمان این دستگاه 50 مترمربع است و با شش مرحله فیلتراسیون سالم بودن هوای خانه را تضمین می‌کند. فیلترهای این دستگاه مجهز به سیستم Semi-Permanent هستند که به شما اجازه می‌دهد فیلترها را به راحتی جدا کرده، بشویید و سر جای خود بگذارید و تا مدت ۱۰ سال نیز در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. همچنین سیستم آبی Aqua-Cyclone نه تنها به حذف مواد شیمیایی و آلوده‌کننده هوا کمک می‌کند بلکه میزان رطوبت خانه را نیز در سطح مناسب نگه می‌دارد. این تصفیه‌کننده هوا می‌تواند تمامی ذرات معلق در فضا از جمله ذرات گرد و غبار، ذرات آلرژی‌زا ، انواع ویروس‌ها و میکروب‌ها و همچنین بوی بد فضا را از بین برده و به جای آن ریه‌های شما را با هوای کاملا تمیز و بدون آلودگی پر کند. از آنجایی که ذرات گرد و غبار با چشم غیرمسلح قابل دیدن نیستند این دستگاه به شما کمک می‌کند تا سطح آلودگی محیط خانه خود را تشخیص دهید و از چراغ‌های رنگی روی دستگاه متوجه میزان ذرات معلق در هوا بشوید.

 

 
 
 
ارسال پرسش جدید