تلویزیون منحنی دیگری از ال‌جی در بازار ایران
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۳ مهر

ال جی بلاگ از ورود تلویزیون OLED منحنی ال‌جی مدل EC970T به بازار ایران خبر داد.

ال جی بلاگ در این باره نوشت:

این تلویزیون ۶۵ اینچ از سیستم صوتی حرفه‌ای طراحی شده توسط هارمان/کاردون برای ارائه صدای شفاف، واضح و فراگیر و نیز فناوری پخش تصاویر با استفاده از ۴ رنگ برخوردار است. علاوه بر این، سرعت تصویر این تلویزیون یکهزار برابر سریع‌تر از تلویزیون‌های LED است.

فناوری پخش تصاویر با استفاده از چهار رنگ با افزودن رنگ سفید به سه رنگ اصلی (قرمز، سبز و آبی) پدید می‌آید و باعث می‌گردد تغییرات شگرفی در بازه پوششی رنگ‌های اصلی و تصحیح وضوح رنگ‌ها حاصل آید و در نهایت، قدرت پخش رنگ در هر پیکسل OLED بیشتر گردد و تصویر با رنگ و نور بی‌نظیری به نمایش درآید.

طراحی براق پشت این تلویزیون‌ OLED از فیبر کربن پیشرفته ساخته شده است. فیبر کربن CFRP یکی از مواد با کیفیت است که در ساخت هواپیما و خودروهای فوق سریع به کار می‌رود و موجب سبکی، مقاومت و دوام خارق‌العاده می‌گردد.

0131-e1424933435241

در تلویزیون OLED ال‌جی دیگر محدودیتی به نام زاویه دید وجود ندارد فارغ از اینکه از چه زاویه‌ای به تصاویر نگاه می‌کنید. تلویزیون OLED ال‌جی با بهره‌گیری از پالایش رنگ به بهینه‌سازی و جلوگیری از شکست رنگ در هر زاویه‌ای می پردازد.

تجربه ای از مشکی مطلق داشته باشید که تاکنون با هیچ تلویزیون دیگری تجربه نکرده‌اید. مشکی مطلق، کنتراست بی‌نهایت و نهایت جلوه‌گری رنگ‌ها را در صفحه نمایش تلویزیون خود احساس کنید. فناوری نوردهی مجزای هر پیکسل تجربه‌ای از کنتراست بی‌نهایت را درست در جلوی چشمان شما می‌آورد.
هم اکنون با تلویزیون OLED ال‌جی جزیی‌ترین تصاویر را هم با کیفیت بالا خواهید دید.

مشتریان عزیزی که انحنای خیره‌کننده و طراحی باریک و شگفت‌انگیز این تلویزیون OLED ال‌جی آنها را محو خود کرده است می‌توانند این محصول را از فروشگاه‌های ال‌جی-گلدیران در سراسر کشور خریداری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات ال جی می توانید به سایت گلدیران با آدرس goldiran.ir مراجعه کنید.

ارسال پرسش جدید