ال‌جی G4 رکورد زد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۵ مهر

ال جی بلاگ : ال‌جی با شکستن رکورد مدل‌های قبلی خانواده خود سهام این شرکت را افزایش داد.

فروش ال‌جی G4 در ایالات متحده با استقبال زیادی مواجه شده است. بنابر گزارشات، فروش این گوشی هوشمند پرچمدار در سه ماهه اول عرضه از تقاضا برای G3 نیز پیشی گرفته و تاکنون بیش از یک میلیون G4 به امریکا صادر شده است. البته، اگر یادتان باشد G3 هم رکورددار بود و در فروشگاه‌های امریکا با فروش ۹۳۰ هزارتایی از این دستگاه طی ۹۰ روز صدرنشین بود.

آیا هنوز هم امکان دارد ال‌جی به رکورد فروش جهانی ۱۲ میلیونی از این دستگاه که نمایشگر ۵٫۵ اینچ و قاب چرمی دارد دست یازد و با G3 که رقم اعجاب‌انگیز فروش ۱۰ میلیونی دارد رقابت کند؟ هنوز از فروش ال‌جی G4 در بازارهای اصلی دیگر اطلاعی در دست نیست. این طور گفته می‌شود که فروش G4 در چین از ایالات متحده امریکا فراتر رفته اما هنوز رقم دقیقی ارائه نشده است و فروش در اروپا نیز مشخص نیست.

البته، ممکن است گوشی‌های هوشمندی نظیر V10 یا گوشی‌های دیگری که در آینده معرفی می‌شوند در محبوبیت G4 تأثیرگذار باشند و از شدت توجه به آن بکاهند اما G4 با قاب چرم و مشخصات فنی‌اش هنوز هم در دل بسیاری از کاربران جای دارد.

شایان ذکر است که G4، به عنوان یک گوشی هوشمند پیشرفته و پرچمدار، منجر به رشد سهام ال‌جی در امریکا شد؛ به طوری که سهام ال‌جی از ۱۱٫۹ درصد در سه ماهه چهارم ۲۰۱۴ به ۱۵ درصد بین آوریل و ژوئن ۲۰۱۵ رسید. این در حالی که است که فروش برند رقیب در این کشور با وجود عرضه محصولاتی نظیر Galaxy S6 و S6 Edge با افت ۱۰ درصدی در همان ابتدای فصل مواجه شد.

در هر حال، G4 در بسیاری از کشورهای جهان عرضه شده و با قیمت مناسبش مورد استقبال گرمی واقع گردیده است؛ اما حقیقت عوض نمی‌شود و مردم همچنان با آغوش باز به سمت ال‌جی G4 می‌روند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات ال جی می توانید به سایت گلدیران با آدرس goldiran.ir مراجعه کنید.

ارسال پرسش جدید