مصائب زندگی مشترک برآنجلینا
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۷ مهر

به درستی که یکی از معروف و مشهورترین زوج های تاریخ هالیوود آنجلینا جولی و برد پیت هستند. این دو از سال 2009 با هم ازدواج کردند و رابطه بسیار خوبی میان آنها شکل گرفته که این رابطه زبان زد همه شد.
لقبی که بر روی این دو گذاشته اند برآنجلینا می باشد، آنها صاحب 6 فرزند هستند و می گویند به داشتن آنها افتخار می کنند. برد و آنجلینا تا به امروز در فعالیت های بشر دوستانه بسیاری شرکت کرده اند.
آنجلینا جولی سفیر حسن نیت سازمان ملل متحد در امور پناهندگان است، چهره او امسال نماینده امید جهان بوده است.
این زوج دوست داشتنی بعد از مدت ها در فیلمی به نام By the sea کنار هم ایستاده و هم بازی شده اند. این فیلم که به زودی اکران خواهد شد، داستان یک زوج است که در زندگی مشترک مشکلات زیادی با هم دارند و برای حل مشکلاتشان تصمیم به سفر به یکی از شهرهای فرانسه می گیرند و در آنجا داستان فیلم تغییر می کند.
خیلی ها می گویند این فیلم از روی داستان زندگی خود آنجلینا و برد نوشته شده است، اما چندی پیش آنجلینا این خبر را تکذیب کرده و گفته: من و برد هم مسائل و مشکلات زیادی در زندگی مانند همه زوج های دیگر داریم ولی اگر شخصیت ها و داستان این فیلم درباره زندگی خودمان بود و به ما شبیه می شد، ما اصلا نمی توانستیم در کنار هم باشیم که این فیلم را بسازیم و یا حتی در حال حاضر نمی توانستیم همراه با 6 فرزندمان زندگی مشترک داشته باشیم .

ارسال پرسش جدید