صدا و تصویر در تحولی شگرف با رونمایی از دو تلویزیون و یک سیستم صوتی ال‌جی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ پنج شنبه ۷ آبان
 

شرکت ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) و شرکت گلدیران، ششم آبان ماه، طی مراسمی با شکوه در هتل اسپیناس تهران از جدیدترین تلویزیون OLED، تلویزیون SUPER UHD و سیستم صوتی Sound Tower رونمایی کردند.

در این مراسم خبرنگاران تخصصی این حوزه و همچنین کارشناسان و علاقه‌مندان محصولات فناورانه حضور داشتند و از نزدیک شاهد این سه محصول صوتی و تصویری بی‌نظیر بودند. افزون بر این مدیران ال‌جی و گلدیران در این مراسم حضور داشته و در مورد این محصولات که آینده فروش محصولات صوتی و تصویری را در بازار ایران تغییر خواهند داد سخنرانی کردند.

photo_2015-10-28_22-32-03

OLED مرز حال و آینده

تلویزیون OLED از نظر کارشناسان آغازی بر تلویزیون‌های آینده است و ال‌جی با گردآوردن مدرنترین فناوری‌ها در این نمایشگرها طلایه‌دار صنعت جهانی OLED است. تلویزیون‌های OLED ال‌جی سری EC97 که در این مراسم رونمایی می‌شوند دارای ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای هستند که پیشتر در هیچ نمایشگر یا تلویزیونی دیده نشده است. مشکی مطلق، رنگ‌های زنده، طراحی بی‌نظیر، زاویه دید کامل و انحنای طبیعی از ویژگی‌های این تلویزیون‌های شگفت‌انگیز هستند.

photo_2015-10-28_22-35-15

SUPER UHD پنجره‌ای رو به واقعیت

تلویزیون‌های SUPER UHD یک رده بالاتر از تلویزیون‌های ULTRA HD هستند و از فناوری ColorPrime بهره می‌برند. تلویزیون‌های SUPER UHD با مفهوم «رنگ‌های زنده» طراحی شده‌اند و سه ویژگی بی‌نظیر دارند: تصویر ممتاز، طراحی ممتاز و هوشمندی ممتاز. فناوری نمایش خارق‌العاده و ویژگی‌های هوشمند در پکیجی با طراحی چشم‌نواز، تجربه بصری را به سطحی کاملاً جدید رسانده است.


photo_2015-10-28_22-32-22

Sound Tower سیستم صوتی مکمل تلویزیون‌های ممتاز

اما این تلویزیون‌های بی‌نظیر، سیستم صوتی درخور خود را می‌طلبند. ال‌جی و گلدیران در این مراسـم Sound Tower را برای عاشقان موسیقی و فیلم ارائه خواهند کرد. این سیستم دو ساب ووفر و صدای بمی قدرتمند دارد. توان صدای خروجی Sound Tower یکهزار وات است. طراحی این دستگاه به گونه‌ای است که در سریعترین زمان ممکن می‌توانید این دستگاه را نصب کنید. اگرچه ارتباط بلوتوث مهمـترین بخـش Sound Tower است، قابلیت همگام‌سازی صدای وایرلس این دستگاه باعث می‌شود که بدون سیم و تنها با استفاده از بلوتوث سینمای خانگی با تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی ارتباط برقرار کند. علاوه‌ بر این، از طراحی جمع و جور، شفاف و زیبای Sound Tower نمی‌شود به آسانی گذشت. این سیستم صوتی جای زیادی نمی‌گیرد و در کنار تلویزیون‌های مدرن ال‌جی زیبایی دکوراسیون خانه شما را به بالاترین سطح ممکن خواهد رساند.

در شبی فراموش نشدنی، در هتل اسپیناس تهران همگان شاهد تولد مفهومی نو در عرصه محصولات صوتی و تصویری بودند. وقتی در خانه بیشترین زمان را در مقابل تلویزیون می‌گذرانیم، انتظار بهترین‌ها را نیز باید داشته باشیم.

photo_2015-10-28_22-35-28

 

 

ارسال پرسش جدید