طرح هایی در واکنش به حوادث پاریس
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۵ آبان

هنوز تعداد کشته‌ و زخمی‌های حملات هفت‌گانه شب گذشته پاریس رو به افزایش است؛ حملاتی که تاکنون 129 کشته و 200 مجروح بر جای گذاشته و پاریس را در شوک فرو برده است. این حملات سبب شده تا در این کشور وضعیت اضطراری اعلام و مرزها بسته شود و در دیگر شهرهای اروپا و آمریکا هم تدابیر امنیتی اتخاذ شده است.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این حملات را به عهده گرفته و در سایت «دابق» به زبان فرانسوی اعلام کرده که فرانسه جنگنده‌های خود را به سوریه فرستاده تا کودکان و افراد مسن را هدف قرار دهد و امروز از همان جام زهر خود می‌نوشد. داعش در سایت این مجله اینترنتی خود آورده است که بعد از پاریس نوبت رم، لندن و واشنگتن است.

با انتشار خبر انفجارها و گروگان‌گیری شب گذشته پاریس، شبکه‌های اجتماعی هم از این اخبار بی‌تأثیر نماندند و کابران در این شبکه‌ها به سرعت واکنش دادند و همزمان با انتشار تعداد کشته‌ و زخمی‌ها و با قتل‌عام گرو‌گان‌ها، لحظه‌به‌لحظه بر تعداد پست‌ها با هشتگ‌هایی مرتبط با پاریس افزوده شد.

در کنار مطالبی که این حملات را محکوم می‌کند، انتشار طرح‌هایی درباره این حملات، در محکومیت تروریسم و در حمایت از پاریس هم باب شده و هر لحظه تصاویر بیشتری با این مضمون در شبکه‌های اجتماعی منتشر و همخوان می‌شود؛ طرح‌هایی که انزجار از حوادث تروریستی پاریس را نشان می‌دهند و خواستار همبستگی برای مقابله تروریسم هستند.

در ادامه، بخشی از طرح‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی را می‌بینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: ایسنا

عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید