احمالا ال‌جی هم تا ماه آینده سیستم پرداخت خود را راه‌اندازی خواهد کرد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۸ آبان

راه‌ اندازی سیستم‌های پرداخت از طریق موبایل یکی از ترندهای جدید بازار است که کمپانی‌ها یک به یک در حال کار روی آن و راه‌اندازی‌ پلتفرم اختصاصی خود هستند. حال ال‌جی تایید کرده که ماه آینده‌ی میلادی سیستم پرداخت خود را بصورت رسمی راه‌اندازی کرده و در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

ال‌جی در گفتگو با دیجی‌تایمز تایید کرده که در نظر دارد تا سیستم پرداخت مالی موبایل خود را حداکثر تا ماه آینده‌ی میلادی راه اندازی کند. ال‌جی هم‌اکنون قراردادهایی با کمپانی‌های صادر کننده‌ی کارت‌های اعتباری در کره‌ی جنوبی منعقد کرده است. هنوز اطلاعاتی در مورد زمان دقیق آغاز به کار رسمی این سیستم از سوی ال‌جی اعلام نشده است.

ال‌جی اطلاعات تکمیلی در رابطه با جزئیات مربوط به این سیستم را نیز ارائه نکرده است. برای مثال مشخص نیست که در پلتفرم پرداخت ال‌جی همچون اپل پی از NFC استفاده شده یا همچون سامسونگ پی از سیستم MST بهره گرفته شده است.

احتمالا با وجود رقبایی  چون گوگل و اپل در این بخش از بازار ال‌جی کار ساده‌ای را در پیش ندارد. به طور حتم ارائه‌ی سرویسی متفاوت از آنچه که سایر سرویس‌های پرداخت موبایل در اختیار کاربران قرار می‌دهند، می‌تواند تضمینی بر موفقیت سیستم پرداخت ال‌جی باشد.

منبع: زومیت

ارسال پرسش جدید