آغاز نخستین استارت آپ ویکند سبز تهران
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۸ آبان

 استارت آپ ویکند سبز یک رویداد کارآفرینی در حوزه محیط زیست و با محوریت محیط زیست، منابع طبیعی و انرژی های پاک است و فرصتی را برای هدایت کار آفرینان در جهت حل مشکلات زیست محیطی کشور فراهم می کند.

رویداد جهانی استارت آپ ویکند سبز تهران که یک رقابت تیمی کارآفرینی در حوزه محیط زیست است، توسط انجمن علمی مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس و با همکاری دفتر پژوهش و فناوری های سازمان حفاظت محیط زیست در تاریخ 27 تا 29 آبان ماه سال جاری در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

رویداد جهانی استارت آپ ویکند، یک رویداد آموزشی- تجربی است که بنیانگذار آن در دنیا یکی از سازمانهای مردم نهاد (NGO) زیر مجموعه گوگل و در ایران، سازمان مردم نهاد ' کانون کارآفرینی ایران' است.

در این رویداد که در سراسر دنیا در 3 روز متوالی برگزار می شود، شرکت کنندگانی با انگیزه­ اعم از دانشجویان، برنامه­ نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریابان و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح و در اجرا و پیاده سازی آنها در قالب تیم­های 10 نفری به رقابت بنشینند.

این جریان به ایجاد انگیزه برای شروع کسب و کار در حوزه محیط زیست و آشنایی فعالان محیط زیستی با مباحث کارآفرینی و کسب و کار منتج می شود.

به موازات رویداد استارت آپ ویکند سبز تهران، نمایشگاهی به منظور آشنایی با ایده های پیاده شده در قالب کسب و کار، توسط شرکت های دانش بنیان و فعالان محیط زیستی متقاضی برپا می شود. 

مبع: ایرنا

عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید