تلويزيون‌هاي LG OLED هماهنگ با دكوراسيون شما
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۳ آذر

تا همین چند وقت پیش، زمانی‌كه بنا بود اتاق نشیمن دکور شود یا چیدمان آن تغییر کند و یا به قول معروف دستی بر سر و گوش دکوراسیون قدیمی کشیده شود و فضا ظاهرتازه ای پیدا کند ، یک موضوع معمولا تغییری نمی‌کرد. تلویزیون همواره در نقطه کانونی قرار می‌گرفت. در مرکز. جایی که دقیقا مقابل مبلمان قرار بگیرد و تسلط دید را برای افرادی که مقابلش می نشینند ممکن کند.

با این وصف دکورکردن فضاهایی که به لحاظ متراژ با محدودیت روبه رو بودند سخت می‌شد. حتی چیدمان مبلمان هم دربند همین محدودیت ها قرار می‌گرفت و آزادی عمل را برای خلق فضایی دلخواه ، با دکوراسیون مورد نظر سلب می‌کرد.

اما از آنجایی‌که دنیا در حال تغییر است و سرآمد همه این تغییرات، تحولات روز به روز فناوري است، این روزها دیگر محدودیت‌های این چنینی رخت بربسته و از زندگی‌های امروزی کوچ کرده‌اند و رفته‌اند.

سبک و سیاق زندگی جدید تحت تاثیر نوآوری‌های روزافزون‌، از مرز محدودیت‌ها عبور کرده است و حالا اگر قرار بر تغییر دکوراسیون باشد، همه چیز می‌تواند باب سلیقه خودتان پیش برود البته اگر فناوري را در این مسیر پیشرفت همراهی کنید.

این روزها تلویزیون‌هایی به بازار آمده‌اند که دیگر از زاویه دید محدود در آن‌ها خبری نیست. در واقع اگر اهل اخبار فناوري باشید حتما تا به حال درباره تلویزیون‌های  LG OLED شنیده‌اید. نسل جدید تلویزیون‌های این شركت محدودیت زاویه دید را از بین برده‌اند. به عبارت ديگر، شما دیگر محکوم به قراردادن تلویزیون در نقطه کانونی نیستید و این هم مترادف است با دست باز شما برای دکور کردن اتاق تلویزیون یا اتاق نشیمن با هر شکل مبلمانی که دوست دارید. چون شما از هر زاویه‌ای بر تصویر تلویزیون‌های LG OLED مسلط هستید و تصاویر پایدار و باورنکردنی را شاهد خواهید بود.

حالا تفاوتی نمی‌کند طراحی فضای شما با مبلمان ال شکل باشد یا نیم ستی که کاناپه‌های تک نفره‌اش در دو طرف چپ و راست تلویزیون قرار بگیرند. شما برترین نمایشگر دنیا را در اختیار دارید که با زاویه دید کاملا وسیع، کنتراست رنگی خارق العاده‌ای را پیش رویتان قرار می‌دهد. به هر حال آنچه که پیش روی شماست و دکوراسیون دلخواه را برایتان ممکن کرده نسل آینده تلویزیون‌هاست که فقط در LG OLED محقق شده است.

باریک بودن این تلویزیون باز هم به شما در خلوت کردن فضای مورد نظرتان کمک شایانی خواهد کرد. تلویزیونی که به باریکی کاغذ است قطعا می‌تواند به کمک صرفه جویی فضایی شما بیاید.

شما حتی می‌توانید از صندلی‌های راک استفاده کنید که قابلیت حرکت دادن آن‌ها در فضای اتاق وجود دارد آن هم بدون اینکه تصویر برای شما نامانوس شود چون LG OLED برای ایجاد میدان دید طبیعی، منحنی شده و از آنجایی‌که این صفحه‌نمایش منطبق بر انحنای چشم انسان طراحی شده‌، تصاویر آن هم واقعی و راحت‌تر است، به خصوص که یکی از ویژگی‌های آن ایجاد فاصله مستقیم از همه قسمت‌های صفحه به چشم است. ضمن اینکه برای دیدن تصاویر سه بعدی، به چیدمان مناسب برای این تلویزیون‌ها نیاز است اما این محدودیت در تلویزیون‌های  LG OLED کاملا برطرف شده است.

با همه این تفاسیر ، گوشه دنج خود را هر قسمت از اتاق که می‌خواهید مهیا کنید. روبه‌روی تلویزیون روی مبل محبوب‌تان تكيه بدهید و بی دغدغه چشم به تصاویری بدوزید که رنگ همین زندگی واقعی خودتان است. دکور مورد علاقه شما ، مبل محبوب‌تان ، فضای دلخواهتان و البته قطعه تکمیلی پازل‌، تلویزیون جدیدتان... با این شرایط‌، گاه گاهی خانه نشینی هم لذت بخش است.

ارسال پرسش جدید