ارتقای G4 ‌به اندروید مارشملو در اروپا آغاز شد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۹ آذر

 احتمالا می‌دانید که تنهای چند مدل از گوشی‌های  ال‌جی  به اندروید مارشملو ارتقا خواهند یافت. G4  هم یکی از این گوشی‌ها است که ارتقای آن در اروپا آغاز شده است.

اگر به خاطر داشته باشید اوایل ماه جاری بود که ال‌جی آپدیت اندروید 6 مارشملو را برای نسخه کره گوشی 4 عرضه کرد و حال نیز خبرهای دریافتی حاکی از آن‌اند که کاربران برخی کشورهای اروپایی از جمله لهستان نیز از ساعاتی پیش توانسته‌اند به این بسته به‌روزرسانی دسترسی پیدا کنند.

این بسته به‌روزرسانی در قالب OTA عرضه نگردیده، از این رو بایستی صرفاً از طریق رابط نرم‌افزاری LG Bridge آن را دریافت کرد. این موضوع بدان معناست که کاربران مذکور نمی‌توانند به صورت مستقیم آپدیت اندروید 6 مارشملو را از طریق گوشی خود دریافت و نصب نمایید؛ بدین ترتیب حتماً برای انجام این کار به یک پی‌سی مجهز به LG Bridge نیاز خواهد بود.

به گزارش وب‌سایت Reddit، این آپدیت حدود 1.55 گیگابایت حجم داشته و هم‌اکنون کاربرانی که دارای گوشی‌های جی 4 با رام‌های پرتغال، لهستان، رومانی، آلمان، ترکیه، بریتانیا، کرواسی، مجارستان و سوئیس هستند می‌توانند آن را از روش قید شده دریافت نمایند. وب‌سایت خود شرکت کره‌ای لیستی از قابلیت‌های جدید که با این آپدیت به گوشی‌های جی 4 افزوده خواهد شد را منتشر گردیده که از جمله آن‌ها می‌توان به حالت ذخیره انرژی Doze، کنترل بیشتر بر روی دسترسی اپلیکیشن‌ها و قابلیت رمزگذاری knock code اشاره کرد.

علاوه بر این دارندگان جی 4 که اندروید 6 مارشملو را دریافت کرده‌اند زین پس می‌توانند اعلانیه های دریافتی را در قسمتی از بالای صفحه مشاهده و در همان مکان نیز بدون نیاز به بازار کردن برنامه مربوطه به آن پاسخ دهند.

منبع: فارنت

ارسال پرسش جدید