گوشی‌های نکسوس با ارتقا به اندروید 6.0.1 از 200 اموجی جدید بهره‌مند می‌شوند
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۷ آذر

عاشق اموجی ها باشید یا اینکه از آنها بدتان بیاید، در هر صورت آنها نمادی غیر قابل اجتناب از دوران کنونی هستند. از همان صورت خندان قدیمی گرفته تا چهره گریانی که در مکالمات و گفتگوهای متنی خود با دوستانمان مورد استفاده قرار می دهیم، همه و همه به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی این روزهای ما بدل گشته اند.

این اموجی ها طیف گسترده ای را شامل می شوند با این همه، همواره فضا برای افزودن شدن تعداد بیشتری از آنها وجود دارد و حالا که قرار شده تلفن های هوشمند و تبلت های سری نکسوس به اندروید مارشملو مجهز شوند، مالکان دستگاه های به روز شده 200 اموجی جدید دریافت خواهند کرد.

اموجی های جدید بسیار متنوع هستند و مواردی نظیر اسب تک شاخ گرفته تا غذای مکزیکی تاکو را در بر می گیرند و همگی قرار است که به زودی به دستگاه های نکسوس راه پیدا کنند.

البته آن دسته از کاربرانی که اخیرا با آیفون یا آیپد کار کرده اند با بسیاری از این موارد آشنایی دارند چراکه اگر خاطرتان باشد حدودا دو ماه پیش نسخه 9.1 سیستم عامل موبایلی اپل معرفی شد و همراه با خود طیف وسیعی از اموجی ها را به دستگاه های بهره مند از iOS آورد.

اما به غیر از این شکلک ها، بهینه سازی های دیگری نیز برای دستگاه های نکسوس در راه است که همراه با اندروید 6.0.1 ارائه خواهند شد. در واقع این نسخه را می توان آپدیت امنیتی اندروید برای ماه دسامبر خواند و به همین دلیل احتمالا در برگیرنده تغییرات [عموما] غیرقابل رویتی خواهد بود.

در مورد امکانات و قابلیت هایی که امکان دیدنشان وجود دارد هم باید بگوییم که اندروید 6.0.1 حاوی تغییراتی در نوار رهگیری دستگاه های تبلت خواهد بود؛ برای نمونه دکمه های «Back» و «Home» به سمت چب این نوار منتقل شده اند و دکمه Overview نیز در سمت راست قرار گرفته است تا دسترسی به آنها از طریق شصت راحت تر شود.

قابلیتی به  نام Do Not Disturb هم از دیگر تغییرات قابل ملاحظه ای است که احتمالا مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت و قابلیت Until Next Alarm یا «تا آلارم بعدی» هم که پیشتر در اندروید 5.1 وجود داشت مجددا به جای خود باز گشته است.

New-emoji-character-round-up (1)

New-emoji-character-round-up (2)

New-emoji-character-round-up (3)

New-emoji-character-round-up (4)

New-emoji-character-round-up (5)

New-emoji-character-round-up (6)

 

New-emoji-character-round-up (8)

New-emoji-character-round-up

ارسال پرسش جدید