رونمایی از سیستم صوتی جدید ایکس-بوم ال‌جی در CES 2016
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۴ آذر

سئول، ۱۵ دسامبر ۲۰۱۵- ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) پیشرفته‌ترین سیستم‌های صوتی خود را در CES 2016 در معرض نمایش خواهد گذاشت. این شرکت از نمایشگاه CES به عنوان فرصتی برای معرفی جدیدترین سیستم‌های صوتی ایکس-بوم استفاده می‌کند که با مجموعه کاملی از امکانات هیجان‌انگیز برای هر میهمانی یا جمعی عرضه می‌شود.

ال‌جی از سه سیستم ایکس-بوم جدید در CES 2016 پرده‌برداری خواهد کرد: دو مدل X-Boom Solo (مدل‌های OM7560 و OM5560) و مدل CM9960. مدل‌های ایکس-بوم راهکاری بی‌نظیر برای سرگرمی هستند که صدای قدرتمند و اتصال بی‌سیم را با هم ارائه می‌دهد. در هر دو مدل  X-Boom Solo کل سیستم صوتی در بلندگوها گنجانده شده و به آنها توانایی ارائه خروجی صدای قدرتمندی را می‌دهد که برای مهمانی و دیگر گردهمایی‌های بزرگ ایده‌آل است. قابلیت Sampler Creator به کاربران امکان ضبط هر صدایی را در گوشی هوشمند می‌دهد تا به صورت بی‌سیم آنها را در ایکس-بوم پخش کنند. به همین علت، می‌تواند به ساندبورد دیجیتال افزوده شود و دیجی‌ها بتوانند با لمس یک کلید آن را انتخاب کنند. هر سه محصول از قابلیت منحصربه‌فرد Party Thruster lever نیز برخوردارند. با این ویژگی کاربران می‌توانند نورپردازی چندرنگ و خیره‌کننده‌ای ایجاد کنند که کاملاً با خروجی صوتی سیستم همگام و یکپارچه شود. نمایشگر این سیستم صوتی که مزین به نورهای چشمک‌زن است همراه با صدای باکیفیت این دستگاه هر میهمانی را به رخدادی فراموش‌نشدنی مبدل می‌کند.

X-Boom_OM7560

برایان کان، رئیس و مدیرعامل شرکت سرگرمی خانگی ال‌جی، گفت: «سری Music Flow موفقیتی بزرگ و بی‌نظیر بوده است که به ال‌جی جایگاهی ویژه در کسب‌وکار محصولات صوتی مشتریان ارائه می‌دهد. جدیدترین بلندگوهای خطی ما و سیستم صوتی ایکس-بوم نمایانگر فرصتی عالی برای ال‌جی هستند که توجه به محصولات صوتی پیشرفته در بزرگترین نمایشگاه تجاری دنیا در زمینه محصولات الکترونیک مصرفی را به خود جلب می‌کند.»

منبع: ال‌جی بلاگ

عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید