گوشی ال‌جی V10 به زودی وارد ایران می‌شود
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۲۸ آذر

ال‌جی V10، گوشی هوشمند و متفاوت ال‌جی و اولین عضو خانواده V ال‌جی، به زودی وارد ایران می‌شود.

ال‌جی V10 امکانات چندرسانه‌ای جدیدی دارد که نظیرش تا کنون در هیچ تلفن همراهی دیده نشده است. امکانات متمایز و جدیدی نظیر صفحه‌نمایش دوم، دو دوربین جلو و حالت Manual یا دستی برای ویدئو ال‌جی V10 را از سایر رقبا متمایز می‌کند.

صفحه‌نمایش دوم به عنوان نمایشگر الحاقی در بالای نمایشگر ۵٫۷ اینچ QHD IPS Quantum ال‌جی V10 متصل شده است. این صفحه‌نمایش دوم که عملکرد مستقلی دارد اطلاعاتی نظیر آب‌وهوا، تاریخ و نماد باتری را در زمان خاموش بودن صفحه اصلی به شما نمایش دهد. وقتی صفحه‌نمایش اصلی روشن است می‌توان صفحه‌نمایش دوم را به یک فضای اختصاصی برای اجرای میانبرها یا برنامه‌های کاربردی مورد علاقه خود مبدل کنید.

ال‌جی V10 از دو دوربین ۵ مگاپیکسل با دو لنز جداگانه برخوردار است که سلفی‌های ۸۰ درجه استاندارد یا سلفی‌هایی با زاویه عرض کامل ۱۲۰ درجه ثبت می‌کند؛ بدون اینکه لازم باشد گوشی هوشمند خود را عقب ببرید و احتمال لرزش دوربین بیشتر شود.

ال‌جی V10 اولین گوشی هوشمندی است که حالت دستی یا Manual برای ویدئو دارد. در این حالت کارگردانان نوپا و تازه‌کار به راحتی می‌توانند با تنظیم گزینه‌هایی نظیر سرعت شاتر، کادربندی، ایزو، تراز سفیدی و فوکوس در هنگام ضبط ویدئوهایی با کیفیت حرفه‌ای تولید کنند. ویدئوها می‌تواند در سه وضوح HD، FHD و UHD با دو نسبت تصویر ۱۶:۹ استاندارد و ۲۱:۹ سینمایی ضبط شوند.

ال‌جی V10 امکان ذخیره حافظه جانبی را با کارت حافظه میکرواس‌دی ارائه می‌دهد و با کارت‌های حافظه تا ۲ ترابایت سازگاری دارد. به همین سبب، کاربران آن قادرند تا می‌توانند ویدئوی ۴K ضبط کنند. با باتری ۳ هزار میلی‌آمپر جداشدنی، شما می‌توانید همیشه برای استفاده از باتری یدکی دوم و سوم در صورت کم شدن انرژی دستگاه خود آماده باشید. با فناوری Quick Charge™ ۲٫۰ کوالکوم که در V10 تعبیه شده است با ۴۰ دقیقه شارژ تلفن شما ۵۰ درصد شارژ می‌شود.

منبع: ال‌جی بلاگ

ارسال پرسش جدید