قابلیت تماس ویدئویی در واتس‌اپ به‌زودی از راه می‌رسد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲ دي

بنابر گزارش‌های منتشر شده، سرویس پیام‌رسان واتس‌اپ که به فیس‌بوک تعلق دارد به زودی تماس ویدئویی را به لیست قابلیت‌های خود اضافه خواهد کرد.

بنابر این گزارش‌ها، کاربران واتس‌اپ ابتدا در نسخه iOS و سپس در نسخه اندروید قادر به استفاده از این قابلیت در نسخه جدید واتس‌اپ و با استفاده از اتصال دیتای همراه و یا وای‌فای خواهند بود.

مطابق معمول و بر اساس تصویر منتشر شده از این قابلیت واتس‌اپ شما قادر خواهید بود در پنجره کوچک بالای کادر، تصویر خود را ببینید و در عین حال می‌توانید از دوربین اصلی به جای دوربین سلفی در هنگام مکالمه بهره ببرید و همچنین صدای ارسالی را موقتاً قطع کنید.

whatsapp_videochat_leak

نسخه واتس‌اپ برخوردار از این قابلیت احتمالاً در iOS نسخه 2.12.16.2 خواهد بود و در حال حاضر واتس‌اپ فعلی حاضر در اپ‌استور اپل نسخه 2.12.2 است. در این نسخه جدید علاوه بر قابلیت تماس ویدئویی همچنین زبانه‌های جدیدی به پنجره واتس‌اپ اضافه خواهد شد که امکان جابجایی بین گفتگوهای انجام شده قبلی بدون نیاز به بازگشت به پنجره اصلی را فراهم می‌کند و نگاهی به تصویر منتشر شده نشان می‌دهد که واتس‌اپ تمرکز بیشتری بر روی رنگ سبز اصلی خود در رابط کاربری جدید داشته است.

امیدواریم اضافه شدن این قابلیت به اندازه اضافه شدن امکان تماس صوتی به این اپلیکیشن به درازا نکشد و شاهد عرضه آن به زودی باشیم.

منبع: فارنت

ارسال پرسش جدید