دوربین عکاسی 100 مگاپیکسلی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ دي

Phase one یکی از معدود برندهای دروبین عکاسی است که علی رغم ورود به عرصه دیجیتال همچنان اقدام به تولید دوربین‌های قطع متوسط می‌کند. مدل جدید این کمپانی با نام XF 100MP چندی پیش رونمایی شد.

همانطور که پیش‌تر گفتیم و از نام مدل جدید Phase one پیداست، مجهز به سنسور 100 مگاپیکسلی است. سنسور این دوربین Cmos بوده و شرکت ادعا کرده‌است که این اولین بار است که سنسور یک دوربین قطع متوسط با فناوری Cmos ساخته می‌شود. از دیگر مشخصات این دوربین می‌وان به دامنه حساسیت (ISO) بین 50 تا 12800 اشاره کرد. همچنین شرکت ادعا می‌کند که داینامیک رنج ارائه شده از سوی XF 100MP بیش از 15 پله (Stop) است.

 تصاویر خود را به صورت 16 بیت ثبت می‌کند که این نرخ بیت دامنه بسیار گسترده‌ای از رنگ را در اختیار عکاس قرار می‌دهد. سنسور 16 بیت در این قطع نیز اولین محسوب می‌شود. امکانات دیگری از جمله سرعت شاتر 60 دقیقه‌ای از جمله وی|گی‌های خاص XF 100MP است که امکان ثبت عکس‌هایی با نوردهی بسیار طلانی و با اطمینان از عملکرد دوربین را فراهم می‌کند.

با تمام این تفاسیر XF 100MP و دیگر دوربین‌های Phase one کارکردهای ویژه‌ای داشته و بیشتر مصارف استودیویی دارد و در عکاسی تبلیغاتی استفاده می‌شود. قیمت نجومی این دوربین‌ها، باعث می‌شود از دسترس بیشتر عکاسان دور شده و تبدیل به کالایی لوکس و کاملاٌ تخصصی شود.

منبع: فارنت

عدم امکان شارژ کارت در ایام نوروز

کاربران گرامی

با سلام و ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر خیر و برکت

برای شما، لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

به علت تعطیلات نوروزی شارژ کارت ها تا تاریخ 16 فروردین ماه مقدور

نخواهد بود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

بنا به درخواست مکرر شما عزیزان تاریخ اعمال قوانین جدید باشگاه

به 25 فروردین ماه انتقال یافت.

جهت آگاهی از قوانین جدید باشگاه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید:

قوانین جدید باشگاه

ارسال پرسش جدید