۱۳۹۷ يکشنبه ۲۰ خرداد  | لذت تماشای تصاویر زنده و واقعی در تلویزیون‌های Super UHD ال‌جی
ال جی الکترونیکس محصولات خود را به گونه‌ای طراحی می‌کند تا با در نظر داشتن اصل مصرف بهینه انرژی بیشترین بازدهی، و همچنین در تعامل با محیط پیرامون کمترین تاثیر منفی را به همراه داشته باشد.ال جی ایران خود را متعهد می‌داند تا با بکار‌گیری آخرین فناوری‌های روز دنیا و جدیدترین امکانات، زندگی‌ راحتی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد تا لحظات ناب را در آغوش بکشند.
۱۳۹۷ شنبه ۲۹ ارديبهشت  | از محتوای HDR در تلویزیون ال‌جی لذت ببرید
تلویزیون 65 اینچ ال‌جی با مدل 65SJ85000GI یکی از بهترین تلویزیون‌های Super UHD ال‌جی است که از محتوای Premium HDR با پردازش توسط فناوری Dolby Vision پشتیبانی می‌کند و با HDR 10 و HLG سازگاری دارد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت  | تلویزیون‌های Super UHD ال‌جی با فناوری نانوسل
تلویزیون‌های نانوسل ال‌جی با زاویه دید گسترده‌ای که دارند بهترین تصویر و کامل‌ترین وضوح را ارائه می‌دهند؛ حتی اگر شما از اطراف و با زاویه 60 درجه تلویزیون تماشا کنید.
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۵ اسفند  | معرفی مجموعه تلویزیون‌های جدید و ممتاز ال‌جی در سال 2018
Hبازار جهانی و رو به رشد تلویزیون‌های OLED شاهد پیشگامی ال‌جی با تلویزیون‌های مجهز به فناوری هوش مصنوعی ThinQ و پردازنده تصویر آلفا 9 خواهد بود.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ دي  | تلویزیون‌های جدید Super UHD ال‌جی با فناوری نانوسل
ال جی در جریان نمایشگاه CES 2018 تلویزیون‌های Super UHD LCD 4K خود با فناوری نانوسل را نیز به روز رسانی کرده و از تکنولوژی بک لایت تمام آرایه (Full-array backlighting) در آنها استفاده نموده است.
۱۳۹۶ شنبه ۱۱ آذر  | ال‌جی مشکل دورهمی تلویزیون دیدن را حل کرد
اگر در زمان تماشای تلویزیون به همراه خانواده و یا دوستان توانستید جای خوبی روبروی تلویزیون پیدا کنید که هیچ، در غیر این صورت باید از کناره‌ها به تلویزیون نگاه کرده و نه متوجه رنگ شوید و نه لذتی از تماشای تلویزیون ببرید.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۴ دي  | فناوری نانو سل در تلویزیون‌های Super UHD جدید ال‌جی سال 2017
ترکیب رنگ‌های خیره‌کننده و فناوری Active HDR با Dolby Vision و طراحی کمینه‌گرا در تلویزیون ‌های 2017 ال‌جی استاندارد جدیدی برای تلویزیون‌های پیشرفته UHD ایجاد خواهد کرد.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت  | لذت تماشای فیلم را با تلویزیون Super UHD ال‌جی تجربه کنید
رک و راست بگوییم، تلویزیون خوب پول خوب هم می‌خواهد. اگر عاشق تماشای فیلم باشید، بی‌شک از متحمل شدن هزینه و در نهایت تماشای فیلم با بهترین کیفیت تصویر دریغ نخواهید کرد.
۱۳۹۵ دوشنبه ۲۳ فروردين  | اولین بار در دنیا: تولید تراشه برای دریافت محتوا در تلویزیون UHD
ال‌جی الکترونیکس یک تراشه دریافت تلویزیون تولید می‌کند که پخش محتوای نسل جدید UHD را برای اولین بار در دنیا ممکن می‌سازد.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۹ فروردين  | نت‌فلیکس برای دومین سال پیاپی تلویزیون‌های ال‌جی را توصیه می‌کند
تلویزیون‌های OLED، Super UHD و UHD ال‌جی محصول سال 2016 از تجربه اینترنت بهتر و قابلیت‌های پخش آنلاین بهینه‌ای برخوردارند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۳ دي  | تلویزیون‌های جدید SuperUHD ال‌جی در CES 2016 رونمایی می‌شوند
همان طور که در نوشته پیشین اشاره کردیم ال‌جی قرار است با دست پر در نمایشگاه CES 2016 امسال حاضر شود. تلویزیون‌های 4K ال‌جی مجهز به HDR محصول سال 2016 کیفیت تصویر بهتر و امکانات قدرتمندتری دارند.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۱ آبان  | جشنواره تلویزیون های منحنی ال جی
فرصتی بزرگ برای خریدارانی که به بهترین می اندیشند.
۱۳۹۴ شنبه ۲۵ مهر  | تلویزیون‌های Super UHD ال‌جی… به زودی پشت ویترین
ال جی بلاگ : تلویزیون‌های Super UHD ال‌جی، که در برخی بازارهای جهانی Prime UHD خوانده می‌شوند، با مدل‌های UF8500 و UF9500 به زودی وارد بازار ایران می‌شوند و در فروشگاه‌های ال‌جی-گلدیران به فروش می‌رسند.
ارسال پرسش جدید