۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ خرداد  | دنیای امروز از چه راه هایی شما را تنها تر می کند؟
احساس تنهایی فقط به این معنی نیست که احساس غمگین بودن یا تنها بودن بکنید. احساس تنهایی ، حس دردناک جدا افتادگی و عدم ارتباط با حهان اطراف است که اثرات مخربی روی سلامت جسمی و روح و روانی شما خواهد داشت.
۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ دي  | خوشبخت‎ها کمتر پست می‎گذارند
طبق پژوهش‎ها زوج‎های خوشبخت در شبکه‎های اجتماعی از روابط خود کمتر صحبت می‎کنند. در این مطلب 8 دلیل آورده ایم که چرا زوج هایی که از رابطه ی خود راضی و خوشحال هستند کمتر درباره ی آن در فضای مجازی صحبت می کنند و پست می گذارند.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۰ آبان  | استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای دخالت در انتخابات آمریکا
پای فیس‌بوک، تويیتر و گوگل به پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا باز شد. جورج پاپادوپولوس، مشاور کمپین انتخاباتی ترامپ: به اف‌بی‌آی درباره ارتباطات با روسیه دروغ گفتم.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۴ آبان  | چرا تخریب شخصیت مردم برای ما ایرانی‌ها اینقدر عادی شده است؟
موبایل، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی حجم وسیعی از زندگی روزمره مردم را به خود اختصاص داده‌اند و دسترسی نامحدود کاربران به این امکانات و سرگرمی‌ها موجب بروز مشکلاتی شده که شاید هرگز تصورش را هم نمی‌کردیم.
۱۳۹۶ يکشنبه ۳۰ مهر  | طلاق های عاطفی و نقش شبکه های اجتماعی در شکل‌گیری آن
به نظر می رسد ده ها میلیون کاربر ایرانی شبکه های اجتماعی که بخشی از جامعه 2 میلیارد نفری این سرزمین های دیجیتالی به شمار می روند، با فرصت هایی رو به رو شده اند که کسب و کار، ارتباطات، تبادل اطلاعات و هم چنین سبک زندگی دیجیتالی آن ها را دست خوش تغییر کرده است.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۶ شهريور  | پردرآمدترین شهرها و فرصت های شغلی از نگاه لینکدین
شبکه اجتماعی کسب و کار لینکدین به‌تازگی آماری از پردرآمدترین شهرها و تخصص‌های حال حاضر آمریکا منتشر کرده است.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۱ خرداد  | حقایقی جالب درباره ی اینستاگرام
اینستاگرام در میان شبکه های اجنماعی شهرت بسیاری پیدا کرده است و این امر آن را به جای مناسبی برای تبلیغات تبدیل کرده است.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت  | راز افزایش لایک در اینستاگرام چیست؟
نتایج یک بررسی در مورد پست های پربازدید و محبوب در اینستاگرام نشان می دهد که جنسیت و زمان ارسال پست ها در افزایش میزان لایک آنها موثر است.
۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ فروردين  | چرا باید اجازه دهید فرد دیگری عکس پروفایل تان را انتخاب کند
شاید شما از این عکس سلفی تان که در آن یکی از چشمان تان را بسته اید و شکلکی با صورت تان درآورده اید خوشتان بیاید ولی ممکن است دیگران به اندازه ی خودتان از آن عکس خوششان نیاید. تحقیقی که اخیرا انجام شده ثابت کرده است که بهتر است اجازه دهید شخص سومی عکس پروفایل تان را انتخاب کند.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۹ اسفند  | شبکه های اجتماعی می توانند یکی از دلایل احساس تنهایی شما باشند
به نظر نمی رسد چیزی که باعث می شود همه با هم در ارتباط باشد موجب تنهایی بشود، ولی تحقیقی جدید می گوید که شبکه های اجتماعی ممکن است عاملی باشد که شما را ایزوله تر بکند. 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۷ اسفند  | فیسبوک و Dislike به کجا خواهند رسید؟
فیسبوک از ابتدای تاسیسش همواره بر عدم قرار دادن دکمه Dislike تاکید کرده بود، اما به نظر می‌رسد اکنون موضع صاحبان این شبکه بزرگ اجتماعی کمی نرم‌تر از گذشته شده است. آن‌ها قصد این گزینه را به مسینجر فیسبوک وارد کنند. 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۷ اسفند  | چگونه تمرکز بهتری داشته باشیم؟
تمرکز حواس داشتن در این دوران که شبکه‌های اجتماعی و تلویزیونی ما را احاطه کرده‌اند کاری دشوار است. در ادامه با 7 پیشنهاد برای افزایش تمرکز آشنا خواهید شد. 
۱۳۹۵ دوشنبه ۲۷ دي  | بر خلاف تبلیغات پیام‌های رمزنگاری شده واتساپ امن نیست
گاردین گزارش داده است که بر خلاف ادعای واتساپ و فیسبوک مبنی بر امن بودن پیام‌های رمز نگاری شده، محققان حفره‌ی امنیتی را در این نرم‌افزار کشف کرده‌اند که می‌تواند راه را برای شنود سرویس‌های امنیتی باز کند.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۸ آذر  | تلگرام با افزودن امکانات جدبد روزآمدسازی شد: پین شدن گفتگوهای پر مراجعه
جدیدترین به روزرسانی اپلیکیشین تلگرام امکانات کابردی خوبی را به کاربران می‌دهد، هر چند که بعضی از آن‌ها فعلا برای فقط برای اندروید در دسترس هست. 
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۵ آذر  | پیشنهادی برای مقابله با اعتیاد به تلگرام و اینستاگرام
این روزها تلگرام و اینستاگرام برای ما ایرانی‌ها به پر طرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده‌اند. گاهی رجوع به این شبکه‌ها جنبه افراطی پیدا می‌کند و ما را از پرداختن به کاری مهم‌تر بازمی‌دارد.
۱۳۹۵ يکشنبه ۱۶ آبان  | جدایی عاطفی و آنچه درباره آن واقعیت دارد
جدایی عاطفی گاهی به فرآیند دردناکی تبدیل می‌شود به طوری که می‌تواند آسیب‌های روانی جدی هم در پی داشته باشد. شاید بد نباشد بدانید که بیشتر افراد مراحل مشابهی را در این مورد طی می‌کنند با ما همراه باشید تا چند واقعیت مشترک درباره جدایی عاطفی را بررسی کنیم.
ارسال پرسش جدید