۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد  | تحلیل اکونومیست از شرایط آمریکا و جهان
سیاست خارجی آمریکا در دوره چهل و پنجمین رییس‌جمهور این کشور با شکستن تابوها شروع شد و همچنان با زیر پا گذاشتن قوانین جهانی و ساختارشکنی به کار خود ادامه می‌دهد؛ قوانینی که پس از جنگ جهانی اول، کشورها با تبعیت از آن به حیات خود ادامه می‌داند توسط مردی که چیزی از سیاست نمی‌دانست، به یکباره دچار دگرگونی شد‌.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۳ فروردين  | قیمت، شرایط و ابهامات خرید پیش فروش سکه طلا از امروز
در پی افزایش لجام گسیخته نرخ ارز در هفته سوم فروردین ماه 97، اسحاق جهانگیری از تصمیمات جلسه فوق العاده تیم اقصادی دولت در 20 فروردین خبر داد و قرار شد که بزودی دلار به قیمت تک نرخی 4200 تومان به صرافی ها عرضه شود.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۹ دي  | استفاده از قاعده پنج ثانیه در شرایط خاصی بلامانع خواهد بود
باوری در میان عوام وجود دارد که اگر چیزی  روی زمین بیافتد تا پنج ثانیه فرصت دارید که آن را بردارید و سالم میل کنید. در حالی‌که این عقیده از نظر علمی غلط است اما بد نیست بدانید که در حقیقت از آنجا که سطح آشپزخانه شما تقریبا تمیز است می‌توانید آن را در آشپزخانه به کار ببرید.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد  | شهرهایی با عجیب‌ترین شرایط طبیعی-جغرافیایی
سردترین شهر جهان کجاست؟ دورترین شهر جهان چطور؟ آیا می‌دانید کدام شهر با وجود رودخانه در دل خود‌،‌ هنوز خشک است؟ در ادامه مرطوب‌ترین، خشک‌ترین، سردترین، گرم‌ترین، مرتفع‌ترین، دور افتاده‌ترین، صعب‌العبورترین و بادخیزترین شهرهای جهان را برایتان معرفی خواهیم کرد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۸ بهمن  | شرایط فضانورد ناسا شدن
ناسا در نظر دارد گروه تازه ای از فضانوردان را به استخدام خود در بیاورد. پرداختی حقوق این افراد بین 66 تا 144 هزار دلار در سال متغیر است و به همین خاطر بسیاری برای فضانورد شدن ابراز تمایل می کنند. اما قبل از اینکه لباس فضانوردی را بر تن کنید، لازم است به اطلاع تان برسانیم که این کار شرایط دارد و لازم است که علاوه بر شرایط جسمی مناسب، تحصیلات آکادمیک و قدرت ذهنی خوبی داشته باشید.
ارسال پرسش جدید