اجاق گاز ال جی در جشنواره نوروزی نوروز، روز تو


یکی از محصولات ال جی که در جشنواره نوروزی ال جی - گلدیران با تخفیف ویژه به مشتریان ارائه میشود، اجاق گاز میباشد. برای ما، همیشه هماهنگ بودن وسایل مختلف آشپزخانه جایگاه ویژه‌ای داشته و حالا این محصول برای پر کردن آخرین جای خالی این پازل وارد بازار شده است. همان‌طور که می‌دانید شرکت ال‌جی با ساخت و عرضه محصولاتی مثل یخچال، ساید‌بای‌ساید، سولاردام و … بیشترین سهم را در آشپزخانه‌های ایرانی دارد و حالا وقت آن رسیده که برای پاسخ دادن به درخواست خانم‌های ایرانی آخرین محصول نیز به بازار بیاید. اجاق‌گاز ال‌جی که قرار است باقابلیت‌های فراوانش لذتی تازه را به پخت‌وپز ما به قلب خانه بدهد.

3 میلیون ریال تخفیف نقدی این محصول در جشنواره نوروزی ، را در هنگام خرید دریافت نمایید و 5% اعتبار خرید بعدی را در حساب خود تا رسیدن به سطح طلا یا الماس ، ذخیره نمایید. در ضمن اعضای محترم دارنده کارت عضویت به میزان اعتبار موجود میتوانند تخفیف نقدی دریافت نمایند.

 

 

شرکت ال‌جی و شرکت گلدیران ادعا می‌کنند که این اجاق‌گاز از نظر شرایط مختلف در بازار ایران بی‌رقیب است. اما دقیقاً کدام ویژگی‌هاست که این اجاق‌گاز را متمایز می‌کند؟

  • توزیع یکنواخت حرارت: برای خانم‌های ایرانی پخت وپز با حرارات یکنواخت اهمیت زیادی دارد. با استفاده از فناوری Power Convection  شرکت ال‌جی، غذاها به صورت یکنواخت‌تر طبخ می شوند و البته برخلاف سنت همیشگی این کار زمانی کمتر از سایر اجاق‌گازها می‌گیرد.
  • غذای آبدار: فن ویژه از طریق گردش هوای داغ درون فر، زمان طبخ غذا را تا ۲۰ درصد کاهش می‌دهد. در طی این فرآیند، رطوبت غذا حفظ شده و در زمان کوتاه می‌توان غذایی داشت که سطح خارجی آن برشته و داخل آن کاملا آبدار است.

 

  • حرارت دوطرفه: اجاق گاز ال‌جی طوری طراحی شده که از پس کارهای مختلف بربیاید.  مثلاً ویژگی Dual Heating استفاده همزمان از فر و گریل را میسّر می‌سازد تا بتوانید در عین حال دو یا چند نوع مختلف از غذاها را آماده کنید. این ویژگی مناسب آنهایی است که برای آماده کردن یک وعده غذایی بین سلیقه‌های مختلف اعضای خانواده سرگردانند . همچنین، با کمک این ویژگی می‌توان غذایی کاملا پخته با سطح برشته و بدون سوختگی داشت و در عین حال در زمان صرفه جویی کرد.
  • گریل‌تر از منقل: این را هم بگوییم که به کمک قابلیت گریل با جوجه گردان اتوماتیک می‌توانید در خانه، خوشمزه‌ترین خوراک‌های گوشت را با راحتی بسیار و کیفیت مشابه گریل روی منقل و باربیکیو درست کنید، بدون آنکه مشکلات مربوط به گریل را تجربه کنید.

 

 

    • تمیزکردن آسان: با اجاق گاز ال‌جی، مصرف‌کنندگان فرایند تمیز کردن آشپزخانه پس از آشپزی را بسیار راحت می‌یابند. درب شیشه‌ای قابل جداسازی اجاق گاز با دو حرکت ساده برداشته می‌شود و به شما اجازه می‌دهد آن را به صورت مجزا تمیز کنید. ضمنا ، با ویژگی Catalytic Cleaning  پاکسازی محفظه فر بسیار ساده شده است. این ویژگی با اکسید کردن باقی‌مانده غذا در دمای بالای ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد، فرآیند تمیزسازی دیواره عقبی محفظه را ساده‌ می‌کند.
    • خیالتان را راحت می‌کنیم: با تجهیز اجاق گاز جدید ال‌جی به مجموعه‌ای از ویژگی‌های ایمنی، آشپزخانه به مکان بسیار امنی برای تمام مصرف‌کنندگان تبدیل می‌شود. در صورتی که شعله اجاق ناخواسته خاموش شود قابلیت Flame Failure Device به صورت خودکار جریان گاز را قطع می‌کند
  • مراقبت از بچه ها: برای مصرف‌کنندگانی که در خانه کودک خردسال دارند، اجاق گاز جدید ال‌جی به وسیله سیستم تهویه ویژه و قابلیت Safe Touch  این اطمینان را می‌دهد که درب جلویی و قطعات آن برای جلوگیری از سوختگی ناشی از تماس، خنک نگه داشته می شوند. به علاوه، گریل می‌تواند با درب بسته کار کند و بنابراین طی فرآیند طبخ دود و بوی کمتری در فضای خانه پخش می‌شود.

این محصول منحصر بفرد در جشنواره نوروزی شامل هدیه نقدی میباشد و اعضای محترم باشگاه با استفاده از اعتبار کارت های عضویت خود خرید نمایند و اعضای بدون کارت نیز با افزایش خرید های خود خود را به سطح طلا و یا الماس نزدیکتر نمایند.

 

 

 

ارسال پرسش جدید